Warsztaty jedzOnko na zdrowe drugie śniadanie w Zabrzu

Talenty kulinarne dały o sobie znać podczas warsztatów kulinarnych „Zdrowe drugie śniadanie” na oddziale w Zabrzu, organizowanych razem ze zdrowolandia.blogspot.com. Jest to blog dla rodziców dzieci chorych onkologicznie. Zawiera wiele porad jak jeść smacznie, zdrowo i jak powinno się komponować najlepsze posiłki, nie tylko dla chorujących, ale dla wszystkich kochających dobre i naturalne jedzenie . Kasia Stankow, która jest autorką bloga, sama zmagała się z chorobą swojej córki. Poprzez swoje wpisy chce służyć radą i cennymi informacjami rodzicom mającym ten sam problemem. Było mocno zielono i czerwono. Dzieci przyrządziły zatem koktajl ze szpinaku i banana, sałatkę owocową w kiwi, warzywny serek w pomidorze, pastę kanapkową z suszonymi pomidorami i znowu sałatkę na bazie szpinaku. Ci z nas, którym nie było dane uczestniczyć w warsztatach, bardzo zazdroszczą uczestnikom. Ślinka cieknie jak oglądamy te zdjęcia! Warto zatem zajrzeć na blog zdrowolandii i przenieść przepisy Kasi do swojej kuchni. Dziękujemy za udział w warsztatach „Jedz Onko” Joli i Basi z Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Zabrzu. Zapraszamy na kolejne „Zdrowe drugie śniadanie”. Dzieciaki czekają!