1 procent podatku

KRS: 0000248546  – dla dzieci z chorobą nowotworową

Od 2006 roku pomagamy i posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego, więc możesz wesprzeć nasze działania przekazując jeden procent podatku dla Fundacji ISKIERKA przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym.

iskierka_1%_2014_ams

Środki pozyskane dzięki zaufaniu podatników, przeznaczamy na realne i najważniejsze potrzeby naszych podopiecznych, bo 1 procent dla Fundacji to realna pomoc potrzebującym:

• wspieramy proces leczenia: kupując leki i sprzęt medyczny, remontując dziecięce oddziały szpitalne  finansując badania naukowe z zakresu skuteczniejszej diagnostyki onkologicznej;
  • pomagamy chorym dzieciom i ich rodzinom przejść przez najtrudniejsze etapy leczenia poprzez projekty terapeutyczne i integracyjne;

Nie pozostawiaj efektu swojej pracy fiskusowi, przekazując go organizacji pożytku publicznego  – pomagasz!

Bezpłatny program do rozliczenia podatku za 2015 rok – dedykowany Fundacji ISKIERKA:
Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015

pit37nastrone

Chcesz pomóc?

Prowadzisz bloga? Masz własny serwis internetowy? Możesz nam pomóc pobierając za pomocą linków poniżej paczkę z bannerami i wstawiając je na swoją stronę lub np. profil w mediach społecznościowych.

Paczka banerów 1% Fundacji ISKIERKA

iskierka_1_procent_2015_banery_statyczne          iskierka_1_procent_2015_banery_statyczne         iskierka_1_procent_2015_banery_statyczne

iskierka_1_procent_2015_banery_statyczne   iskierka_1_procent_2015_banery_statyczneiskierka_1_procent_2015_banery_statyczne

KAMPANIĘ WSPIERAJĄ:

projekty-do-opracowania