AUKCJE NA RZECZ ISKIERKI

Angażowanie różnoronych środowisk w działania na rzecz dzieci to jeden z naszych celów satutowych. Bardzo cieszą nas zaproszenia na wyjątkowe koncerty czy bale, podczas których możemy organizować aukcje i pozyskiwac środki na naszą działalność. 5 grudnia 2007 roku na Scenie Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie, podczas organizowanego przez  Harvard Business Review Polska, Infovide-Matrix i Apar t "Koncertu Świątecznego Agi Zaryan" dla kluczowych klientów, odbyła się aukcja na rzecz "Iskierki". Dochód z licytacji pięciu pięknych dział metaloplastyki oraz z kwesty do naszej skarbony wyniósł 4 870,00 zł.

Natomiast 12 stycznia 2008 roku najlepsi księgowi zaprosili nas na wyjątkowy Bal, będący jednocześnie finałem Ogólnopolskiego Konkursu "Księgowy Roku", organizowanego przez  Sage Symfonia, Wydawnictwo INFOR i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce,  tym razem w Holetu Sofitel Victoria w Warszawie. Po raz trzeci okazało się, że na księgowych naprawdę można liczyć! Dochód z aukcji i sprzedaży "cegiełek" wyniósł 4 950,00 zł.

Dochód z obu aukcji pomoże w zakupie przenośnego aparatu USG dla Oddziału Onkologii, Hametologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach. Organizatorom, licytującym i wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za przychylność oraz wsparcie!