Jola nominowana w konkursie "KOBIETA ROKU" miesięcznika "Twój Styl"!

ISKIERKOWE DOBRE WIEŚCI:

Prezes Zarządu Fundacji „Iskierka” - Jola Czernicka – Siwecka została nominowana do prestiżowej nagrody „Kobieta Roku 2009” przyznawanej przez miesięcznik „Twój Styl”.

Jola została nominowana przez Danutę Hubner, która uzasadniła ten wybór:

„To wspaniała, silna, radosna kobieta. Przed laty towarzyszyła synkowi w zwycięskiej walce z nowotworem. Nie zapomniała, co wtedy przeżyła, i założyła Fundację ISKIERKA. Pomaga ona chorym dzieciom i ich rodzicom przechodzić przez ten trudny okres.”

Oprócz Joli nominowane do tej nagrody zostały także: Anna Streżyńska, Elżbieta Jaworowicz, Ilona Rosiek-Konieczna, Martyna Wojciechowska, Jadwiga Staniszkis, Zofia Koszela, Ewa Kopacz, Justyna Kowalczyk, Magdalena Środa. Jak widać towarzystwo zacne!

Kilka słów od nas dlaczego warto. Kontakt z Jolą i to wielka dawka dobrej energii, optymizmu i nie kończącej się chęci działania. Wciąż zaskakuje nowymi pomysłami i projektami – zarówno tymi na dużą skalę, jak i pozornie prostymi. Zaskakuje też umiejętnością zjednywania sobie ludzi, dzięki czemu grono przyjaciół i zaangażowanych współpracowników Fundacji ISKIERKA ciągle się powiększa. W tym wszystkim nie ma miejsca na roztkliwianie się i narzekanie jak ciężko jest dać nadzieję tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Oczywiście każdy „klik na Jolę” to „klik dla Iskierki”. Wielokrotnie już pisaliśmy że Fundacja wspiera finansowo i psychologicznie dzieci chore na nowotwory oraz ich rodziny, oraz pozyskuje dla śląskich dziecięcych oddziałów hematologicznych i onkologicznych sprzęt medyczny. Działalność Iskierki to także realizacja dziecięcych marzeń, animacje pozwalające dzieciom na odkrywanie swoich mocnych stron, projekty kulturalne, w ramach których podopieczni Fundacji spotykają się ze światem teatru, filmu, sztuki, tworzą jedyną w swoim rodzaju Dziecięcą Orkiestrę Onkologiczną.

Na oddanie głosu mamy czas do 31 stycznia, ale nie czekajmy. Głosujmy już dziś!