Moc Marzeń w radiowej Trójce!

"Od dwóch dni tylko śpiewam i nucę, muszę zakupić płytę Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej, bo oszaleję!" Krzysztof S.

Z radością donosimy, że  utwór z naszej płyty MOC MARZEŃ: "Monkey Song" gościł przez kilka tygodni na Liście Przebojów Radiowej TRÓJKI.   Utworu posłuchać można na naszym profilu:  http://www.myspace.com/fundacjaiskierka

Jesteśmy pełni dumy i radości oraz gorąco  zachęcamy do nabywania tej wyjątkowej płyty.

A oto tylko kilka fragmentów maili, które intensywnie trafiają do biura fundacji:

• "Usłyszałem fragmenty płyty w radiowej Trójce i jestem nią oczarowany. Od 2 dni chodzę i nucę "Monkey Song". Gratuluję pomysłu i proszę przyjąć moje słowa podziwu." Wojtek S.

• "Córka 9 lat, zakochała się '' w Mocy Marzeń, wczoraj słuchała jej przez 3 godziny. Jeszcze raz serdecznie dziękuję". Jerzy B.

• "Proszę o info jak mogę wejść w posiadanie tej cudownej płyty, której fragmenty usłyszałem w radiowej trójce a którą tak ciepło polecał redaktor Baron....pozdrawiam." Jarosław W.

Podziękowaliśmy Redaktorowi Baronowi za entuzjazm wobec naszego szalonego wydawnictwa i bardzo szybko otrzymaliśmy taką odpowiedź:

"Pani Aneto, proszę wszystkich ode mnie pozdrowić, to ja Państwu dziękuję za płytę i wspaniałą muzykę. Do usłyszenia. Piotr Baron"

Tylko tak dalej:) Serdecznie pozdrawiamy słuchaczy Trójki!