Dżemowe marzenie Ani

19 maja 2010 udało się spełnić marzenie 18-letniej Ani. W rodzinnym domu w Mazańcowicach/dzielnicy Bielska Białej/ odwiedził ją Beno Otręba basista DŻEM-u wraz z managerem zespołu Leszkiem Martinkiem. Była kawa i pyszne domowe ciasto, bardzo miłe rozmowy o ich przygodzie z muzyką oraz piękny prezent od zespołu: DVD z koncertem z okazji 30 urodzin Dżemu który odbył się w katowickim Spodku, wraz z autografami. Przedstawiamy kilka zdjęć ze spotkania oraz relację Ani, którą zamieściła na swoim blogu.

"Bardzo długo nie publikowałam na blogu żadnych nowych wpisów, ale tylko dla tego, że nie miałam o czym pisać. Przez ostatnie tygodnie nie działo się u mnie nic ciekawego. Dalej jestem w domu, a w domu jak to w domu, telewizja, komputer, jakaś ciekawa książka no i oczywiście rehabilitacje. Jednak w środę zdarzyło się coś nie codziennego. "Iskierka" postanowiła zrobić mi bardzo miłą niespodziankę, którą było spotkanie z moim ulubionym zespołem "Dżem". Niestety grupa jest w trakcie nagrywania płyty i tylko Benedykt (Beno) Otręba i menadżer zespołu mogli przyjechać do mnie. Wizyta ta była bardzo miłym przeżyciem. Mogłam spokojnie w cztery oczy porozmawiać o zespole i jego historii moimi gośćmi. Przez całe spotkanie panowała miła i przyjacielska atmosfera. Kolejna niespodzianka był prezent od zespołu. Dostałam album płyt wydany na trzydziestolecie "Dżemu". Są tam świetne nagrania z koncertu w katowickim Spodku. Podsumowując to wszystko mogę powiedzieć, że po raz kolejny spotkałam bardzo życzliwych i ciepłych ludzi. Nigdy nie przypuszczałam tego, że kiedykolwiek będę miała szanse na takie spotkanie. Jednak jak widać wszystko się może zdarzyć. Nigdy nie wiadomo co na nas czeka, jaka niespodzianka kryje się tuż za rogiem. Oby wszystkie zaskakujące momenty w naszym życiu były tak radosne i miłe jak te co spotkała mnie."

polecamy także: reportaż Joanny  Frydrych „Wszechświat pomaga”, którego Ania była współautorką, emitowany 30.03.2010 w  Expressie Reporterów TVP

blog Ani znajduje się pod adresem:  http://aanulkaa16.blox.pl/html

Zespołowi DŻEM serdecznie dziękujemy za spotkanie i wiarę w moc spełnionych marzeń!