Zachęcamy do zakupu pięknego KALENDARZA ISKIERKOWEGO na rok 2011!

Specjalna sesja zdjęciowa autorstwa Joanny Nowickiej odbyła się na śląskich oddziałach onkologii dziecięcej w Katowicach, Chorzowie oraz Zabrzu. Wzięli w niej udział nasi podopieczni, prezentując najważniejsze projekty realizowane przez Fundację ISKIERKA.

Były intrygujące rekwizyty i mnóstwo znakomitej zabawy! Pomysł kalendarza bardzo spodobał się Szymonowi Majewskiemu którego zaprosiliśmy do udziału w sesji zdjęciowej. Na okładce znajdziecie takie oto jego słowa: „ISKIERKA – popieram i przy tym się upieram!”

Kalendarz ma wymiary: 25 cm x 44 cm, papier: kreda mat 300 gr a eleganckiego szlifu dodaje mu wybiórcze zastosowanie lakieru UV.

Zamówienia na kalendarz w cenie 30 zł (+koszt przesyłki) można składać wysyłając potwierdzenie wpłaty na adres: biuro@fundacjaiskierka.pl

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rzecz dzieci z chorobą nowotworową – podopiecznych Fundacji ISKIERKA.