W dniu 31 maja 2012 roku gościliśmy na Sesji Konferencyjnej poświęconej „Współpracy fundacji i organizacji rodzicielskich z klinikami onkologii i hematologii dziecięcej”
Sesja stanowiła część VI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej, który odbywał się w dniach 30.06 – 02.06.2012 roku w łódzkim Hotelu Andel’s.

Gospodarzem sesji była Fundacja „Krwinka”, a przewodniczyły jej: Prof. dr hab. n. med. Alicja Chybicka, Senator RP oraz Elżbieta Budny, Prezes Zarządu Fundacji “Krwinka”. Obecni byli także Krajowy Konsultant ds. Hematologii i Onkologii Dziecięcej Prof. dr hab. n. med. Jerzy Kowalczyk i Jolanta Kwaśniewska, Prezes Fundacji „Porozumienie Bez Barier”. Nasz zespół reprezentował Michał Stanisławski. Podczas swojego wystąpienia przedstawił najważniejsze działania Fundacji. Pragniemy z tego miejsca podziękować organizatorom za zaproszenie.