Podczas tegorocznej AKCJI LATO zapraszamy naszych podopiecznych na atrakcyjne wyjazdy, które będą okazją do chwil rekreacji, integracji, radości i odkrywania pasji życia.

USTROŃ (19-21.06.2012)
Obóz dla najmłodszych iskierek w pięknych górskich krajobrazach oraz super atrakcje: m.in. warsztaty kulinarne z udziałem Gościa Specjalnego, dogoterapia oraz zakwaterowanie w Spa&Wellness Hotelu Diament, dzięki gościnności laureata statuetki „Przyjaciel ISKIERKI” sieci Hoteli Diament S.A.

WYSPA KULTURY I ROZRYWKI – NIEMCY (06.07.2012)
Dwudniowa wycieczka z międzylądowaniem we Wrocławiu do niezwykłego parku wrażeńw Zenterdorf  z galerią sztuki, ognistą gastronomią i placami zabaw pełnych przygód.(Uwaga: dla dzieci wymagany paszport lub tymczasowy dowód osobisty)

MAZURY (22-28.07.2012)
Tygodniowy rejs z pływaniem, gotowaniem i spaniem na żaglówkach po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich dla podopiecznych od 10-go roku życia i ich rodzin.

ZGŁOSZENIA/ZAPISY:

Michał Stanisławski: tel. 609 574 984; m.stanislawski@fundacjaiskierka.pl