Remont Oddziału Neurochirurgii w GCZD w Katowicach - 2012 r.

Fundacja ISKIERKA z przyjemnością informuje o zakończeniu projektu remontu i doposażenia Oddziału Neurochirurgii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Jest to oddział, który wykonuje operacje w pełnym zakresie neurochirurgii dziecięcej, w tym między innymi nowotworów ośrodkowego układu nerwowego. Jest też jedynym tego typu oddziałem na terenie Śląska i jednym z nielicznych w kraju.

Zakres prac obejmował:

•     pomalowanie całego oddziału

•     modernizację i przebudowę dwóch izolatek

•     reorganizację sali pozabiegowej

•     reorganizację i doposażenie sali rehabilitacyjnej oraz świetlicy

•     doposażenie w meble oraz urządzenia i sprzęty podnoszące komfort hospitalizacji

Koszt projektu wyniósł ponad 60 000 zł.
Przy ogromnym wsparciu wyjątkowych wolontariuszy, pracowników firmy Auto-Czajka Sp. z o.o.- Dealera Toyoty oraz sponsorów fundacji, wspólnie stworzyliśmy przyjazną przestrzeń, nie tylko dla małych pacjentów w czasie leczenia, ale również ich rodziców oraz personelu medycznego.

Pomagali nam:

Jerzy Czajka, Mateusz Malok, Janusz Jabłko, Piotr Rozmus (specjalne podziękowanie za super zaangażowanie), Marek Mołdawa, Daniel Czuch, Ireneusz Szczyrba, Piotr Bal, Roman Gajdzik,Piotr Tomczyk, Adrian Szczerbiński, Maciej Gendera, Piotr Buratyński, Andrzej Kotuła, Mirek Husak, Bartek Pielorz, Krzysztof Błaszczyk, Bogdan Dudek, Arkadiusz Lazar, Mirosław Gładuń, Wybraniec Sławomir, Adam Świgoń, Marcin Łukaszczuk, Bernacki Tomasz, Dolibóg Adam, Artur Danisz, Piotr Woźnica, Maciej Kolasiński, Paweł Klimczyk, Krzysztof Dyćkowski, Wojtek Czajka

DZIĘKUJEMY PANOWIE!!!

To już piąty dziecięcy oddział szpitalny wyremontowany i doposażony przez Fundację ISKIERKA.

Podziękowania dla: