Grudniowe warsztaty arteterapii

Grudzień mija zazwyczaj pod znakiem Świąt Bożego Narodzenia, dlatego na warsztatach z Iskierką również nie mogło zabraknąć rodzinnego, świątecznego klimatu. Do dzieła przystąpiły dzieci z rodzicami, a wszystko po to, by wspólnie stworzyć przepiękne ozdoby, które na chwilę znalazły schronienie w oddziałowych salach, po czym na stałe zamieszkały w domach naszych drogich podopiecznych.

Pomimo, że za oknami zabrakło śniegu, to na oddziałach pojawiły się najprawdziwsze bałwany, które dzieci cudownie przyozdobiły. Rodzice z kolei zamieniali zwykłe styropianowe kule w przepiękne kolorowe, błyszczące bombki, z których każda była autorska, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Na wigilijnym stole nie może też zabraknąć tradycyjnych pierników, dlatego tuż przed świętami oddział zamienił się w wylęgarnię kolorowych smakołyków, które w większości przypominały małe dzieła sztuki i sami jesteśmy ciekawi ile z nich doczekało powrotu do domu i pierwszej gwiazdki.

Wszystkim obecnym udzielił się magiczny nastrój, który przywołał liczne rodzinne historie i wigilijne opowieści. Za ten czas Wam wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy, życząc jednocześnie Spokojnych Świąt i samego szczęścia oraz ogromu miłości w nadchodzącym roku.  Tym samym zamykamy rok 2013 cudownymi wspomnieniami, nie mogąc się już doczekać następnego. Zatem do zobaczenia w styczniu!

foto: Arch. Fundacji ISKIERKA