Pomoc wędruje dalej...

W piątek, 11 września, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbył się charytatywny koncert Feel i solistów zespołu Śląsk na rzecz chorej na białaczkę Pauliny Szołtysek, dla której przez ostatnie miesiące prowadzone były intensywne akcje pomocowe. Spotkaliśmy nie tylko fanów, ale przede wszystkim dobrych ludzi, dla którzy chętnie podejmują się pomocy drugiemu człowiekowi. Zaangażowanie wielu wolontariuszy, głównie rówieśników i przyjaciół Pauliny, było ogromne. W sobotę natomiast z inicjatywy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich, odbył się charytatywny bieg i marsz nordic walking, z którego całkowity dochód został przekazany na leczenie Pauliny i Alicji Bień, uczennicy tejże szkoły. Tego samego dnia wolontariusze byli obecni na zakończeniu lata w Radlinie.
W niedzielę, 13 września, Paulina jednak przegrała walkę z nowotworem. Tym samym chcemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i udzielali wsparcia rodzinie. Wszystkie zebrane dla Pauliny środki będą pomagały innym podopiecznym Fundacji ISKIERKA zmagającym się z chorobą nowotworową, którzy mamy nadzieję będą mieli więcej szczęścia w tej trudnej walce o zdrowie i życie.

Galeria z koncertu: rybnik.com

Dziennik zachodni