ISKIERKOWE koszulki i sesja z Michałem Czerneckim

Temat nowych iskierkowych koszulek narodził się w wakacje. Ola błyskawicznie wymyśliła nowy wzór. Znaleźliśmy dobrej jakości materiał polskiej produkcji i fabrykę nieopodal Krakowa. Wysłaliśmy zamówienie i czekaliśmy...Pierwsza partia trafiła akurat na drugi turnus nadmorskiej Akcji Lato. Kurier dostarczył przesyłkę dokładnie przed ostatnią kolacją w Rewalu. Wszyscy założyli je po raz pierwszy na pożegnalną OnkoDyskotekę. Każde dziecko ubrane w swoim niepowtarzalnym stylu. Aga bacznie to obserwowała i zobaczyła, że zdjęcia dzieciaków w koszulkach musi zobaczyć świat. I że dorośli też świetnie będą w nich wyglądać. Postanowiliśmy w tej sprawie odezwać się do przyjaciół ISKIERKI, Michała Czerneckiego i Miuosh 'a . Jak zwykle pomysł bardzo im się spodobał.
Fundacja_IskierkaIMG_0296
Od razu też wiedzieliśmy, że pierwsza sesja będzie miała miejsce na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach . Uczelnia, która jest otwarta na nasze szaleństwa od lat, z imponującym budynkiem na ul. Raciborskiej 50, wyróżniona w ostatnim czasie oceną Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego A+. Jeden telefon do Magdy z ASP i obiekt czekał na nasz otworem. Z niecierpliwością czekaliśmy na spotkanie z naszymi dzieciakami, które wcześniej musiały wysłać swoje konkursowe stylizacje. Pomysły dzieci na stylizacje spowodowały, że decyzją Miuosha i Michała wszystkie modelki i modele wezmą udział w sesji.
Fundacja_IskierkaIMG_0093
Do projektu z przyjemnością dołączyła fotograf Anna Mika Photography i makijażystka Klaudia, Pimp My Face .
Fundacja_IskierkaIMG_0395
Efekty? Z ogromną przyjemnością je prezentujemy i zachęcamy do zakupu  ISKIERKOWEJ koszulki  w naszym sklepie. Michał postawił na luźny styl w połączeniu z marynarką. Wszyscy modele wyglądają jak milion dolarów! Trzeba Was jeszcze bardziej przekonywać do kupna koszulki? To dodamy, że środki zebrane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji ISKIERKA.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i osobom, które przyczyniły się do powstania tej sesji: Michałowi Czerneckiemu, Ani Mice, Magdzie Palupskiej i Klaudii Kali.