Po raz drugi mieliśmy przyjemność i zaszczyt być beneficjentem znakomitego wydarzenia integrującego społeczność Szkotów mieszkających w Polsce, czyli aukcji podczas:

St Andrew’s Caledonian Charity Ball 2017

ikony_scots

Niezmiernie ważny jest charytatywny aspekt tego pięknego balu. Ponad 250 osób bawiących się 25 listopada 2017 roku Warsaw Marriott Hotel  tym samym wsparło w sumie kwotą 175 tyś podopiecznych Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” oraz Fundacji ISKIERKA. Pełna relacja z wydarzenia oraz zdjęcia znajdują się tu: http://scotsinpoland.com/2017/caledonian-charity-ball-2017-photos/

Dochód zostanie przeznaczony na zakup neuronawigacji do operacji neurochirurgicznych.

Bardzo dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom!

Dzięki zaangażowaniu Fundacji St. Andrew’s Scots in Poland, z ubiegłorocznego balu udało się dofinansować zakup karetki dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Fundacja_IskierkaIMG_5737 Fundacja_IskierkaIMG_5760