Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Dziennika Zachodniego, w której czytelnicy i internauci wybierają osobowość roku 2018 w wybranej kategorii. Jedną z nich jest działalność społeczna i charytatywna. W tym roku ISKIERCE przypadł podwójny zaszczyt, bo nominowane zostały aż 2 osoby, związane z fundacją od jej narodzin – Prezes Fundacji oraz Dyrektor Operacyjny.

Głosowanie potrwa do 6 lutego 2019, do godziny 22:00. Swoje głosy można oddawać poprzez stronę internetową oraz SMS-y.

Jolanta Czernicka – Siwecka, Prezes Fundacji ISKIERKA

Mariola Czernohorska – Dyrektor Operacyjny Fundacji ISKIERKA

Dla nas to znak, że działania jakie podejmujemy zmieniają rzeczywistość naszych podopiecznych i ich rodzin, wspierają ich na różnych etapach procesu leczenia i rehabilitacji. Od blisko 13 lat zespół ISKIERKI stara się odpowiadać na realne potrzeby i trudności jakie pojawiają się w obszarze onkologii dziecięcej, wspierając na Śląsku trzy oddziały w Chorzowie, Katowicach i Zabrzu.

Pięknie dziękujemy za nominacje i zachęcamy do głosowania.