Od 1 do 4 kwietnia zapraszamy do udziału w wyjeździe do Radawy, niewielkiej podkarpackiej miejscowości, gdzie czekać na nas będzie wyjątkowe miejsce, z dala od zgiełku miasta i w okolicznościach cudownej przyrody.
Na specjalne zaproszenie kompleksu Hotel Bacówka Radawa&Spa gościć będziemy w cudownej przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł wypocząć.

Wyjazd dedykowany jest dla podopiecznego Fundacji ISKIERKA (bez ograniczeń wiekowych), rodzeństwa oraz jednego opiekuna prawnego.

Dojazd możliwy transportem własnym bądź autokarem spod szpitali: w Rzeszowie (oddział Rzeszów) oraz Katowicach (oddziały: Chorzów, Katowice, Zabrze).

W programie 4-dniowego wyjazdu m.in. warsztaty kulinarne, warsztaty arteterapeutyczne, sala zabaw dla dzieci, wieczór filmowy. Reszta atrakcji uzależniona od pogody.

Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez formularz https://tiny.pl/tg6l8 tylko do 20 marca! Wypełnienie formularza jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji na wyjazd.

Dodatkowych informacji udziela: Justyna Witkoś j.witkos@fundacjaiskierka.pl tel. 692 613 719

WAŻNE: pierwszeństwo w wyjeździe mają podopieczni Fundacji w trakcie i świeżo po zakończonym leczeniu onkologicznym. Dodatkowo zakwalifikowanie do tego wyjazdu nie wyklucza możliwości udziału w AKCJI LATO, czyli letnich wyjazdach dla podopiecznych Fundacji ISKIERKA.