Dzisiaj prezentujemy efekty wyzwania jakie zostało podjęte na rzecz naszej fundacji. Do udziału w zabawie zorganizowanej przez FlyPark Rzeszów, zaproszona została grupa youtuberów, występująca jako Ekipa Taksiego.

Podczas zorganizowanego 👉 challengu Patrykowi „TaksiZRT” Malinowskiemu udało się pokonać 9 ścian wspinaczkowych. Za każdą z nich FlyPark Rzeszów przekazywał voucher, który następnie został wystawiony na aukcję charytatywną na rzecz wsparcia ISKIERKI.

Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na zakup materiałów potrzebnych do przeprowadzenia warsztatów arteterapeutycznych na oddziałach onkologii dziecięcej, na których obecni jesteśmy na co dzień (Chorzów, Katowice, Rzeszów, Zabrze).

👉 link do relacji z challengu TUTAJ.

👉LINKI do aukcji poniżej:

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji voucherów i tym samym wsparcia ISKIERKI.