Rozwijamy się, co bardzo nas cieszy! Jednocześnie czujemy, że potrzebujemy wsparcia, by jak najlepiej i z dużą uważnością odpowiadać na potrzeby naszych podopiecznych i ich rodzin oraz osób, firm i instytucji, z którymi współpracujemy na co dzień. I właśnie w związku z tym, z ogromną radością zatrudnimy dwie osoby! Sprawdź, być może to właśnie Ty jesteś osobą, której potrzebujemy.

📌Specjalista/ka ds. Arteterapii i Wolontariatu/miejsce pracy Rzeszów

Zadania jakie na Ciebie czekają:

• prowadzenie zajęć arteterapeutycznych na oddziale onkologii dziecięcej,
  • współpraca z rodzicami/opiekunami dzieci w zakresie oferty pomocowej fundacji,
  • współpraca z personelem medycznym,
  • budowanie relacji z darczyńcami i środowiskiem lokalnym (biznes, instytucje),
  • raportowanie działań i obsługa CiviCRM,
  • współpraca z zespołem i aktywny udział w projektach fundacji.

Stanowisko wiąże się z następującymi wymaganiami:

• wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • poczucie humoru.

Możemy zaoferować Ci:

• pracę z sensem,
  • umowę zlecenie na 1/2 etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego m.in. poprzez szkolenia,
  • przestrzeń na inicjatywę, pomysły i informacje zwrotne,
  • bycie członkiem zespołu funkcjonującego w oparciu o wartości i partnerstwo,
  • elastyczne godziny pracy/część pracy może być wykonywana zdalnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres 👉 j.witkos@fundacjaiskierka.pl W tytule maila proszę wpisać: „PRACA RZESZÓW”. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2021 r.

📌Asystent/ka ds. księgowości/miejsce pracy Chorzów

Zadania jakie na Ciebie czekają:

• dekretowanie i księgowanie faktur oraz innych dokumentów księgowych,
  • obsługa CiviCRM,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • prowadzenie magazynu,
  • rozliczanie płatności internetowych,
  • obsługa kasy fiskalnej.

Stanowisko wiąże się z następującymi wymaganiami:

• biegła znajomość MS Office (Word, Excel),
  • obsługa Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Handel,
  • znajomość Ustawy o podatku dochodowym CIT,
  • znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług,
  • mile widziana znajomość z zakresu rachunkowości fundacji,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej,
  • terminowość, dokładność, skrupulatność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • zdolności analityczne,
  • poczucie humoru.

Możemy zaoferować Ci:

• pracę z sensem,
  • umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu, w perspektywie z możliwością zwiększenia do całego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego m.in. poprzez szkolenia,
  • przestrzeń na inicjatywę, pomysły i informacje zwrotne,
  • bycie członkiem zespołu funkcjonującego w oparciu o wartości i partnerstwo.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres 👉 m.czernohorska@fundacjaiskierka.pl W tytule maila proszę wpisać: „PRACA CHORZÓW”. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2021 r.

W obu przypadkach prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację ISKIERKA z siedzibą w Warszawie ul. A. Pługa 1/2 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Fundacja ISKIERKA z siedzibą w Warszawie przy ul. A. Pługa 1/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.