Dzieci z chorobą nowotworową i ich rodziny zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w projektach terapeutycznych Fundacji.

Rozwijających pasje, zainteresowania, dające chwile zabawy i odskoczni oraz  łagodzących psychologiczne skutki leczenia onkologicznego czy sprzyjających integracji społecznej, realizowanych w formie:

• cyklicznych warsztatów na oddziałach szpitalnych w Katowicach, Chorzowie  w Zabrzu i Rzeszowie
  • dorocznych balach karnawałowych czy piknikach integracyjnych
  • wyjazdach na obozy i wycieczki w ramach Akcji Lato
  • ciekawych wydarzeniach, o których informujemy na bieżąco

Udział  we wszystkich naszych projektach jest bezpłatny dla dzieci z chorobą nowotworową ich ich najbliższych

Nie trzeba się zapisywać „do fundacji” aby wziąć w nich udział.  Każdy pacjent oddziału lub będący pod opieką  poradni onkologicznej wyrażający taką chęć, może uczestniczyć we wszystkich naszych działaniach. Wystarczy, że skontaktuje się z opiekunami oddziałów lub biurem fundacji i zgłosi chęć udziału w poszczególnych wydarzeniach.

integracja