Ustawienia paginacji - sortowanie według najnowsze, wyników na stronie 20

Ustawienia paginacji

Podsumowanie akcji Podkarpackie Dzieciom
Mobilny i wielofunkcyjny Ultrasonograf GE Versana trafił właśnie do Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.
Segregator Onkorodzica już w Krakowie
Segregator Onkorodzica - innowacyjne narzędzie dla rodziców po diagnozie choroby nowotworowej u dziecka jest już dostępne na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Family Tour Engeneering Day w Tychach
Wycieczka do fabryki jednego z naszych darczyńców - Nexteer Automotive w Tychach, moc atrakcji i super zabawa!

Luty 2024

Światowy Dzień NGO
Dziś ważny dzień dla wszystkich ludzi zmianiających kawałek świata poprzez działania społeczne. Przy tej okazji przypominamy, kto na codzień stoi za działaniami ISKIERKI:)
"Serwuj w dobro" odwiedza oddziały dziecięce w Rzeszowie
"Serwuj w dobro" to organizacja wolontariuszy, która na co dzień współpracuje z PGE Rysice. 8 lutego odwiedzili wszystkie oddziały dziecięce w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.
Bal podróżników w Rzeszowie
15 lutego w Klinice Onkologii Dziecięcej w Rzeszowie odbył się "Bal podróżników". Dedykowany był dzieciom leczącym się na tym oddziale. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
Wizyta osadzonych w GCZD w Katowicach
15 lutego, w Międzynarodowym Dniu Walki z Nowotworami Dziecięcymi, Oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach odwiedziły panie osadzone w Areszcie Śledczym w Katowicach.
15 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Nowotworami u Dzieci
Portal onkorodzice.pl nie przypadkowo ruszył 15 lutego 2021 r. w Międzynarodowy Dzień Walki z Nowotworami Dziecięcymi. Powstał jako odpowiedź na potrzebę edukacji i szerzenia wiedzy. Zobaczcie jak rozwinął się przez te 3 lata.
Cyrkowy Bal Karnawałowy 2024
Za nami XVII Karnawałowy Bal Integracyjny. W tym roku bawiliśmy się w klimacie cyrkowym. To coroczne taneczne święto naszej fundacji przepełnione niespożytą energią, śmiechem i dzieleniem się dobrymi emocjami.

Styczeń 2024

Warsztaty z robotyki na oddziałach
Zobaczcie, jakie pokłady kreatywności drzemią w naszych podopiecznych, a wszystko to podczas warsztatów arteterapeutycznych na oddziałach onkologii dziecięcej.
Warsztaty rysunku z Rektorem ASP w Katowicach
W ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki 17.01.2024 r. na oddziale w GCZD w Katowicach odbyły się warsztaty rysunku z Rektorem ASP z których powstaną projekty murali.
Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej?
12 stycznia 2024 r. uczestniczyliśmy w konferencji "Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej? Doniesienia z Kongresów SIOP i ASH". Podczas spotkania mieliśmy okazję zaprezentować SEGREGATOR ONKORODZICA

Grudzień 2023

Akcje świąteczne dla ISKIERKI
Grudzień obfituje w najróżniejsze inicjatywy i akcje. To czas prezentów i pięknych pomysłów, które pomagamy koordynować w przedświątecznym zamieszaniu. Dziękujemy za każdy kawałek DOBRA, czas i empatię.
Świąteczna akcja więźniarek
Nasze coroczne, czwarte z rzędu spotkanie z paniami osadzonymi w Areszcie Śledczym w Katowicach i ponowne przekazanie własnoręcznie wykonanych czapek dla naszych podopiecznych
TIM Mikołajów dla ISKIERKI
Pamiętacie Wasze pospolite ruszenie na naszą prośbę o głosowanie na ISKIERKĘ w TIMie Mikołajów? Udało się! Zobaczcie jaki efekt!
Koncert na rzecz "Podkarpackie Dzieciom"
16 grudnia w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbył sie koncert charytatywny w ramach akcji "Podkarpackie Dzieciom".
ISKIERKA i DKMS - nowe sprzęty medyczne
Z radością informują, że dzięki kontynuacji współpracy z Fundacja DKMS w 2023 roku, dla szpitali dziecięcych udało się zakupić specjalistyczne sprzęty medyczne o wartości 450 tyś zł.
Oświadczenie dotyczące zawieszenia oddziału w Chorzowie
Oświadczenie w sprawie zawieszenia działalności Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowie.
Daria ze Śląska - koncert dla ISKIERKI
3 grudnia 2023 r. w Klubie Rura w Częstochowie już po raz szósty zorganizowano koncert charytatywny na rzecz Fundacji ISKIERKA. Tym razem wystąiła Daria ze Śląska.

Wycieczka do Warszawy z McKinsey
Wycieczka i atrakcie Warszawy dla naszych podopiecznych dzięki McKinsey&Company.