Kornelia ŁABĘCKA
Kornelia Łabęcka ma pięć lat i mieszka w Rudzie Śląskiej. Jest jedynaczką, oczkiem w głowie najbliższych. Dziewczynka chętnie angażuje się w zajęcia plastyczne. Jest bezwzględną fanką serduszek. Potrafi wykonać je ze wszystkiego, technika nie ma tu najmniejszego znaczenia! Kornelka uwielbia zwierzęta… może kiedyś będzie mogła pobawić się z prawdziwym delfinem? Bardzo lubi grać w gry planszowe i świetnie radzi sobie z logicznymi łamigłówkami. Najbardziej marzy o podróży do Disney Landu, aby na własne oczy zobaczyć ogromny świat niesamowitych karuzeli i bajkowych postaci. Rodzina Kornelii ma inne wielkie marzenie, aby dziewczynka zakończyła proces leczenia i zdrowa wróciła do domu.

Choroba odezwała się po raz pierwszy w lipcu, kiedy Kornelia dostała wysokiej temperatury i zaczęła skarżyć się na ból kości udowej, a przy tym towarzyszyło jej złe samopoczucie. Kornelia trafiła do Chorzowa na oddział onkologiczny. Po wielu badaniach postawiono diagnozę i od listopada dziewczynka jest leczona chemioterapią z powodu chłoniaka. Mama sama wychowuje córkę, dostaje ogromną pomoc od babci Korneli, która towarzyszy jej na oddziale w Chorzowie. Mimo to łączenie obowiązków praca, dom, szpital nie jest dla mamy łatwe wiąże się z podejmowaniem trudnych wyborów aby powiązać koniec z końcem.

Apelujemy do Państwa o wsparcie finansowe procesu leczenia i dalszej rehabilitacji poprzez dokonywanie wpłat na indywidualny numer subkonta dziewczynki. Powrót do zdrowia dla Kornelii to jeszcze długa droga, sprawmy aby była bez wybojów.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 25.01.2016

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, ul. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
64 1050 0099 6781 1000 1000 0503
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Kornelia Łabęcka”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Izabela Molenda, tel.: 600 812 046, email: i.molenda@fundacjaiskierka.pl