Sylwia Brzezowska z Frysztaka
Sylwia Brzezowska to pochodząca z Frysztaka wrażliwa nastolatka o duszy artystki. Wyraża ją między innymi poprzez ruch, ponieważ uwielbia taniec i muzykę. Jest osobą ciepłą, pogodną, z wieloma pomysłami na siebie w przyszłości.

Do szpitala trafiła po tym, jak od trzech miesięcy uskarżała się na bóle w okolicy miednicy i nogi po prawej stronie. Po wielu badaniach, przeprowadzonej biopsji oraz operacji brzucha u Sylwii zdiagnozowano ziarnicę złośliwą (Chłoniak Hodgkina). Od marca 2017 dziewczyna jest w trakcie intensywnej chemioterapii w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Jeszcze przed pojawieniem się choroby Sylwia uwielbiała spędzać czas aktywnie – pływając i tańcząc. Jednym z jej marzeń jest PlayStation 4 – z grami właśnie do ruchu, tańca i śpiewu. Sylwia kocha zwierzęta, lubi rysować, interesuje się też kosmetologią i rysowaniem. Bardzo ceni sobie spokój i ciszę – czasem zamyka się w swoim pokoju poświęcając czas czytaniu, które jest jej ogromną pasją.

Rodzina zmaga się jeszcze z problemem starego domu, który wymaga remontu, ponieważ w pomieszczeniach zaczyna pojawiać się grzyb, który bardzo trudno zwalczyć.

Także my możemy wesprzeć Sylwię w tej trudnej sytuacji. Wciąż rosnące wydatki związane z leczeniem oraz konieczność dostosowania warunków mieszkaniowych do wymagań związanych z procesem leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziny, dlatego tak potrzebne jest Państwa wsparcie. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta Sylwii oraz do przekazania 1% podatku na rzecz jej leczenia. Za wszelką pomoc w imieniu Sylwii i jej mamy serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał o informację z dnia 17.03.2017r.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
41 1050 0099 6781 1000 1000 0626
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Sylwia BRZEZOWSKA”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Anna Sołtysik, tel.: 696 758 403, email: a.soltysik@fundacjaiskierka.pl