Piotr DOBRZYŃSKI

Województwo:
Miejscowość:
Częstochowa

Piotr Dobrzyński jest szesnastolatkiem pochodzącym z Częstochowy. W marcu bieżącego roku rozpoznano u niego ostrą białaczkę szpikową monocytową, która zaburzyła dotychczasowy sposób funkcjonowania chłopca.

Wiadomość o zdiagnozowaniu u Piotrka choroby nowotworowej była dla całej rodziny olbrzymim wstrząsem. Obecnie chłopiec pozostaje pod stałym nadzorem lekarzy Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii, oczekując na dalsze kroki co do kolejnych etapów leczenia.

Zainteresowania Piotrka skupione są wokół sportu, podróży i nowoczesnych technologii. Uwielbia wszelkiego rodzaju gadżety elektroniczne, ze szczególnym uwzględnieniem dronów, telefonów oraz pojazdów napędzanych elektrycznie. Jednak największą pasją chłopca jest piłka nożna, w którą uwielbia grać wspólnie z kolegami. Zaistniała sytuacja nie pozwala mu w pełni korzystać z przywilejów życia nastolatka – przyzwyczajony do ruchu i licznego towarzystwa rówieśników, chłopak z trudem uczy się funkcjonowania w nowych warunkach.

Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia Piotrka, dzięki któremu możliwy stanie się powrót do rzeczywistości sprzed choroby. Każda pomoc ma ogromne znaczenie dla całej rodziny. W ich imieniu za wszelkie wpłaty serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 2.06.2017r.

Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL51 1050 0099 6781 1000 1000 0640
BIC (SWIFT): INGBPLPW