Wiktoria Drobek z Łęk Dukielskich
Wiktoria Drobek to niezwykle dzielna 3-latka pochodząca z Łęk Dukielskich, małej miejscowości na Podkarpaciu. Pomimo wielu trudności związanych z pobytem w szpitalu dziewczynka jest niezwykle pogodnym i pełnym radości dzieckiem.

Problemy ze zdrowiem u dziewczynki zaczęły pojawiać się w czerwcu 2017. Wszystko zaczęło się dość niewinnie. Wiktoria była osłabiona, nie chciała bawić się z innymi dziećmi. Dolegliwości te zaczęły niepokojąco narastać w związku z czym rodzice udali się z córką do lekarza, w celu wykonania badań kontrolnych. W czerwcu dziewczynka trafiła na oddział Onkohemtologii Dziecięcej w Rzeszowie. Niestety wyniki badań nie były pozytywne. U Wiktorii zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie jest poddawana chemioterapii.  

Wiktoria jest bardzo ciekawa otaczającego ją świata. Wszystko wokół wciąż jest dla niej nowe i interesujące. Dziewczynka ma duszę artysty. Uwielbia rysować i składać kolorowe klocki. Jedną z jej ulubionych zabaw jest dopasowywanie do siebie elementów o różnych kształtach..

Mocno kibicujemy, aby dziewczynka jak najszybciej mogła wrócić do domu, gdzie czekają na nią dwie starsze siostry, w tym jedna bliźniaczka, starsza zaledwie o dwie minuty. Apelujemy więc do Państwa o wsparcie Wiktorii i jej najbliższych. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał o informację z dnia 11.12.2017r.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
77 1050 0099 6781 1000 1000 0657
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Wiktoria DROBEK”

wesprzyj F udostępnij


Kontakt do opiekuna

Anna Sołtysik, tel.: 696 758 403, email: a.soltysik@fundacjaiskierka.pl