Nikodem Brzoza z Zabrza

Nikodem Brzoza to uroczy czterolatek z Zabrza. Pod koniec lipca 2018r. rodzice zauważyli, że po najdelikatniejszych uderzeniach, a nawet samoczynnie pojawiają się na ciele synka siniaki. Dodatkowo pojawiły się silne i trudne do zatamowania krwotoki z nosa. Pediatra Nikodema, po otrzymaniu wyników badań szybko skierował chłopca do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną w wysokiej grupie ryzyka. 

Nikodem ma starszego brata Mateusza, z którym uwielbia układać klocki w niesamowite budowle, wykorzystując wszystko, co tylko znajdzie pod ręką. Jednak jego największą pasją są odkurzacze. Nie tylko lubi odkurzać, ale również interesuje się wszystkimi aspektami swojego niespotykanego hobby. Z zapałem poznaje modele odkurzaczy, filtry, worki, szczotki. Jego największym marzeniem jest zgłębienie tajników produkcji i odwiedzenie fabryki odkurzaczy.

Nikodem wymaga całodobowej opieki. Istotną trudnością jest zapewnienie chłopczykowi w domu odpowiedniej ochrony dezynfekcyjnej, ze względu na jego brak odporności. Dlatego też apelujemy o wsparcie finansowe procesu leczenia i rehabilitacji Nikodema. Zachęcamy do wpłat na indywidualny numer subkonta i do podzielenia się 1% w okresie rozliczeniowym.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 20.09.2018

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
98 1050 0099 6781 1000 1000 0764
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Nikodem BRZOZA”

 

Wpłać darowizne