Hubert PAŁKA

Województwo:
Miejscowość:
Gosprzydowa

Hubert Pałka jest czteroletnim mieszkańcem Gosprzydowej w województwie małopolskim. W lipcu 2018 roku w brzeskim szpitalu u chłopca zdiagnozowano złośliwy nowotwór lewej nerki z przerzutami. Hubert został przewieziony na oddział onkologii dziecięcej szpitala w Krakowie-Prokocimiu, gdzie tomografia komputerowa potwierdziła Guz Wilmsa – nerczak płodowy z przerzutami do węzłów chłonnych i płuc. Był to bardzo rozległy nowotwór czwarty stopień kliniczny. Aby ratować życie Huberta na początku września odbyła się operacja usunięcia nerki z przyległym do niej 13-centymetrowym guzem i zajętych węzłów chłonnych. Po przyjęciu licznej chemioterapii i radioterapii celowanej na brzuch, lekarze stwierdzili, że należy wykonać drugą operację wycięcia zmian nowotworowych z prawego płuca, która to zwiększy szanse na wyleczenie złośliwego nowotworu. Początkiem grudnia 2018r wykonano operację wycięcia zmian z prawego płuca. Obecnie Hubert ma rozpisaną chemioterapię która potrwa do czerwca 2019r. Podczas leczenia obserwowane mają być pozostałości guzów znajdujące się na otrzewnej i węzłach chłonnych które powinny zaniknąć po przyjęciu chemioterapii. W przypadku braku zaników nowotworu lekarze podejmą decyzję wykonania trzeciej operacji - wycięcia zmian z brzucha. Hubert ma brata Szymona i siostrę Julię. Uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną. Jest bardzo pogodny, zawsze uśmiechnięty, bardzo łatwo nawiązuje kontakty. Jak każdy czterolatek najbardziej lubi bawić się klockami i samochodami. Pomimo ciężkiej choroby cieszy się życiem i bardzo dba o swoich znajomych. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie Huberta w dalszym długim procesie leczenia. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta i do podzielenia się 1,5% podatku w okresie rozliczeniowym. Za wszelkie okazane wsparcie, w imieniu Huberta i jego najbliższych, serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 2.01.2019r.

Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL16 1050 0099 6781 1000 1000 0785
BIC (SWIFT): INGBPLPW