Dariusz Dziuba z Polanki Wielkiej

Dariusz jest bardzo aktywnym czternastolatkiem. Uwielbia jeździć na motorze, ale ceni też sobie aktywność fizyczną więc często siada na rower i wybiera się na długie przejażdżki. Jest bardzo towarzyski i dobrze się czuje w grach zespołowych dlatego z przyjemnością gra z kolegami w piłkę nożną.

Chłopiec musiał przerwać realizowanie swoich zainteresowań i pasji ponieważ na początku roku jego zdrowie uległo znacznemu pogorszeniu. Zdiagnozowano u Dariusza ostrą białaczkę limfoblastyczną. Aktualnie poddawany jest hospitalizacji i leczeniu za pomocą chemioterapii. Ma młodszego brata i największym problemem dla niego jest przedłużająca się rozłąka z najbliższymi.

Marzeniem Dariusza jest pokonać chorobę, być zdrowym i żyć jak jego rówieśnicy. Koszty związane z leczeniem i częstymi dojazdami do szpitala przewyższają możliwości finansowe rodziny dlatego prosi ona o wsparcie.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 30.05.2014

Warszawa 02-047, ul. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
1 % KRS 0000248546
cel szczegółowy: Dariusz Dziuba