Kamil Jurczyk z Gorzyczek

Kamil jest prawdziwym pasjonatem zwierząt. W domu, obok psa Maxa i pary kolorowych papużek, zagościła także agama brodata –niezwykle inteligentna i ciekawa świata jaszczurka.

Dodatkowo każdą wolną chwilę, od wiosny do jesieni, chłopiec spędza na wędkowaniu, co jest jego wielką pasją. Kamil ma również starszego brata Pawła, który jest dla chłopca wsparciem w trudnych chwilach związanych z chorobą. Razem grają w gry komputerowe i spędzają czas na wspólnych rozmowach.

Kamil zachorował w październiku 2008 roku na bardzo rzadką chorobę nocną napadową hemoglobinurię, przy której dochodzi do rozpadu czerwonych krwinek we krwi. W związku z tym w 2011 roku Kamil przeszedł przeszczep szpiku kostnego. Chłopiec niestety wciąż ma kłopoty z chodzeniem.

Jest to spowodowane sterydoterapią, która doprowadziła do kompresyjnego złamania kręgosłupa. Do chwili obecnej trwa leczenie, które miejmy nadzieję zakończy się pełnym powodzeniem.

Zachęcamy Państwa do wsparcia Kamila w procesie leczenia i długotrwałej rehabilitacji, która wiąże się ze sporymi wydatkami finansowymi.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 29.05.2014

Warszawa 02-047, ul. Pługa 1/2