Karolina Ptok z Piekar Śląskich

Największą pasją Karoliny jest taniec i śpiew. Dużo radości przynosi jej kolekcjonowanie naklejek i kolorowych karteczek, którymi wymienia się z koleżankami. Dziewczynka ma dwie młodsze siostry, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Siostry stanowią dla niej duże wsparcie w procesie leczenia.

Karolinka jest niespełna 8-letnią dziewczynką, która przeszła już kilka lat temu białaczkę limfoblastyczną i pozostawała pod kontrolą poradni onkologicznej. Nic nie wskazywało na to, że choroba może powrócić.

Niestety w grudniu 2012 roku po kontrolnych badaniach okazało się, że nastąpił nawrót choroby. Od tego momentu rodzina rozpoczęła ponowne leczenie.

Niestety koszty leczenia Karolinki oraz spora odległość szpitala od miejsca zamieszkania sprawiają, że rodzinie ciężko jest poradzić sobie finansowo z zaistniałą sytuacją. Dlatego bardzo potrzebna jest Państwa pomoc w  procesie leczenia Karolinki.

Koszty leczenia osób chorych onkologiczne są bardzo wysokie, dlatego Państwa pomoc jest nieodzowna. Przyczyńmy się zatem do tego, aby udało im się wytrwać w tej trudnej życiowej próbie.

Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 01.04.2014

Warszawa 02-047, ul. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
93 1050 0099 6781 1000 1000 0272
1%: KRS: 0000248546