Marysia Grabowiecka z Wałbrzycha

Marysia Grabowiecka jest trzyletnią, uroczą dziewczynką, która razem z rodzicami mieszka w Wałbrzychu. U dziewczynki w wieku 2-3 miesięcy zdiagnozowano chorobę genetyczną – Neurofibromatozę typu 1 (NF1). Marysia została skierowana na Oddział Neurologii
i Epileptologii Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie wykonane zostało badanie MR mózgu, stwierdzające zmiany typowe dla NF1 oraz glejaka skrzyżowania nerwów wzrokowych. Dziewczynka musi pozostać pod stałą kontrolą okulisty i onkologa.

Marysia jest jedynaczką. Lubi kolorować obrazki z bajek. Jest bardzo muzykalna i chętnie daje się ponieść muzyce – ślicznie tańczy.

Marysia wymaga stałej rehabilitacji, opieki laryngologa, okulisty
i psychologa. Zachęcamy Państwa do wsparcia procesu leczenia dziewczynki poprzez przekazanie darowizny na indywidualny numer subkonta oraz podzieleniem się 1% podatku w okresie rozliczeniowym. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia 01.03.2019r.

Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2

cel szczegółowy: „Maria GRABOWIECKA”