Nikola Bogdał z Radziechów koło Węgierskiej Górki

Nikola Bogdał to obdarzona niezwykłą wyobraźnią 9 latka, która uwielbia wykonywać wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Z wielką przyjemnością chodzi do kina i sięga po puzzle, bawiąc się ze swoją starsza siostrą. Jej największym marzeniem jest pojechać na wycieczkę do Krakowa oraz nad morze. Nikola obecnie uczęszcza do szkoły jednak częste nieobecności spowodowane chorobą i osłabioną odpornością zmuszają ją do intensywnej pracy w domu.

Pod koniec marca 2014 roku dziewczynka z utrzymującą się podwyższoną temperaturą i innymi niepokojącymi objawami trafiła na Oddział Onkologii GCZD w Katowicach, gdzie zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. W 2016 zakończyła chemioterapię doustną. W czasie jej trwania dwukrotnie trafiła na oddział onkologii z podejrzeniem wznowy. Częste infekcje oraz choroby wirusowe ,spowodowały że szpik słabiej się regeneruje. Chemioterapia także pozostawiła skutki uboczne. Nikola jest pod opieką kilku poradni specjalistycznych ,co powoduje częste wizyty w placówkach medycznych.

Koszty spowodowane ciągłymi dojazdami do specjalistów są dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie dla rodziny i zachęcamy do wpłacania darowizn na indywidualny numer subkonta Nikoli oraz do podzielenia się 1% w okresie rozliczeniowym. Za wszelką okazaną pomoc, w imieniu rodziny, serdecznie dziękujemy.

*Apel powstał o informację z dnia 06.07.2017r.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, ul. Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
76 1050 0099 6781 1000 1000 0384
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Nikola Bogdał

Wpłać darowizne