REMONT ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W CHORZOWIE – 2009 r.

Wieloryby, zielone zające i uśmiechnięte stokrotki zagościły w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii. Oddział wymagał doposażenia, modernizacji pokojów lekarskich oraz stworzenia pacjentom przyjaznej przestrzeni.

Stworzyliśmy i wyposażyliśmy świetlicę (meble, gry, książki), w której komfortowo będzie można przeprowadzać zajęcia lekcyjne i warsztatowe, a także wypełniać czas wolny małym pacjentom. Zmodernizowano, pomalowano i doposażono gabinet psychologa i oddziałowej, dyżurkę lekarską i gabinet ordynatora.

Pomalowano wszystkie sale oddziału, korytarz oraz  klatkę schodową doprowadzająca do trzeciego piętra, gdzie znajduje się oddział onkologii i hematologii. Zakupiono także urządzenia i sprzęty poprawiające komfort hospitalizacji oraz pracy lekarzy.

Relacja z zakończenia prac