REPREZENTACJA POLSKI NA IGRZYSKACH W MOSKWIE

Podopieczni Fundacji ISKIERKA od 2010 roku, reprezentują Polskę na MIĘDZYNARODOWYCH IGRZYSKACH ZWYCIĘZCÓW w MOSKWIE.

Promowanie aktywności ruchowej, pokonywania własnych ograniczeń oraz motywowanie do realizacji małych i wielkich celów zawsze towarzyszą działaniom ISKIERKI.

Podopieczni fundacji przez ostatnie 4 lata zdobyli aż 53 medale !!!

logoMoskwa1.jpg

W atmosferze wspaniałej zabawy i dopingu ze strony publiczności każdego roku startują oni w kilkunastu dyscyplinach sportowych, nawiązują przyjaźnie i poznają uroki stolicy Rosji.

moskwa1

Tak naprawdę to każde z tych dzieci powinno dostać platynowy medal za to, że parę lat temu podjęło walkę na najdłuższym dystansie: o swoje życie, pragnienia i marzenia” – podkreślała po ubiegłorocznej edycji Prezes Fundacji ISKIERKA – Jolanta Czernicka-Siwecka

Organizatorem igrzysk jest rosyjska fundacja „Gift of Life” (Podari Żizn), która, przy wsparciu Fundacji ORIMARI, zaprasza podopiecznych Fundacji ISKIERKA do udziału w tym sportowym wydarzeniu.

strona organizatora: http://winnersgames.ru/en

igrzyska_w_moskwie

(Jagoda w 2012 roku zdobyła srebrny medal w pływaniu:)

• Zobacz relacje: