Projekty terapeutyczne i integracyjne - Fundacja ISKIERKA

Wyróżnione wydarzenia

   

OSWAJANIE SZPITALA, ARTETERAPIA, GOŚCIE

Mali pacjenci, jeżeli tylko stan zdrowia im na to pozwala, w ciekawy sposób rozwijają swoje zdolności podczas całorocznych zajęć warsztatowych organizowanych przez ISKIERKĘ. Warsztaty te prowadzimy na oddziałach szpitalnych w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu oraz Rzeszowie. W zajęciach chę ... więcej »

KINECT – INNOWACJA W REHABILITACJI

Fundacja ISKIERKA zajmuje się budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. więcej »

Subkonta podopiecznych

Prowadzimy subkonta podopiecznych wspierające rodziny w finansowaniu procesu leczenia. Koszty leczenia chorób onkologicznych w długotrwałym procesie leczenia u dzieci są wysokie i często przekraczają możliwości finansowe rodziców ... więcej »

WSPIERANIE PROCESU LECZENIA – leki i sprzęty medyczne, rehabilitacja

Pozostając w stałym kontakcie z lekarzami staramy się na bieżąco reagować na potrzeby dziecięcych oddziałów szpitalnych i ich małych pacjentów. Finansujemy zakup leków wspomagających proces leczenia oraz sprzętów medycznych ratujących zdrowie lub życie dzieci. Oprócz stałej opieki nad oddz ... więcej »

IMPREZY INTEGRACYJNE

Realizujemy projekty integracyjne, stwarzające chorym dzieciom i ich rodzinom okazje do poznania się, wspólnej zabawy, spotkania na neutralnym gruncie. To cykliczne, pełne atrakcji imprezy, będące naturalną grupą wsparcia. Spotykają się n ... więcej »

Konferencje

Podnosimy kompetencje i dzielimy się wiedzą Współorganizujemy konferencje i seminaria eksperckie z zakresu innowacyjnych rozwiązań medycznych, terapeutycznych i społecznych. Jesteśmy także  aktywnym uczestnikiem (jak prelegenci czy partnerzy społeczni) ważnych wydarzeń dot. ochrony ... więcej »

KAMPANIE I AKCJE SPOŁECZNE

KIERUNEK: SZCZĘŚCIE To hasło akcji, dzięki której pomogliśmy naszej podopiecznej Magdzie w pozyskaniu nowoczesnej protezy nogi, umożliwiającej jej powrót do pełnej aktywności po chorobie nowotworowej. To hasło akcji. więcej »

AKCJA LATO – OBOZY I WYCIECZKI

Obozy i wycieczki organizowane przez Fundację ISKIERKA wyróżniają się dwoma cechami. Po pierwsze:  INTEGRACJA Zaprasz. więcej »

Zobacz także

 • ONKOPORADNIK 2: odcinki 5-8 już dostępne!

  Date: 2022-06-24

  Przedstawiamy Wam kolejne 4 odcinki w drugiej serii ONKOPORADNIKA, czyli filmów poruszających psychologiczne aspekty choroby nowotworowej dzieci i problemów z ...

 • Akcja LATO 2022

  Date: 2022-06-03

  Drogie ISKIERKI! Serdecznie Was zapraszamy do udziału w nadchodzącej Akcji LATO 2022! Przed Wami moc atrakcji dopasowanych do różnych grup ...

 • Dziękujemy za Twój 1%

  Date: 2022-05-04

  Za nami kampania pozyskania 1% podatku. Przed nami miesiące oczekiwania na jej efekt, bo przecież od ilości pozyskanych środków zależeć ...