WYJĄTKOWY KONCERT W MIKOŁOWIE!

Po udanej realizacji koncertu charytatywnego w roku ubiegłym, z którego dochód przekazany został na pomoc 7 –letniej Sonii Siedlaczek, podopiecznej Fundacji ISKIERKA chorej na białaczkę nielimfoblastyczną, z radością informujemy, że dnia 20 czerwca 2007 roku, o godz.17.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Miarki w Mikołowie odbył się wyjątkowy Koncert Charytatywny „DODAJ SWOJĄ MIARKĘ SZCZĘŚCIA”.

Koncert, podobnie jak rok temu, był inicjatywą uczniów mikołowskiego liceum: Aleksandry Popendy i Dobromiły Delugi i Artura Szczęsnego. Organizację imprezy także i tym razem wspieraliśmy i objęliśmy patronatem. Zaangażowanie tych młodych organizatorów i szczerość intencji, ponownie zaowocowały i po raz kolejny udało im się poruszyć ludzkie serca. Frekwencja była imponująca a koncert odbył się w znakomitej atmosferze!

Były domowe ciasta upieczone przez mamy, malowanie twarzy, pokazy break dance pomiędzy występami poszczególnych zespołów. Charytatywnie i entuzjastycznie wystąpili: MATEO COLON /rock,punk/, KUPIĆGVOŹDZIE /reggae/, ROCOMOTIV, K2 /rock, hardcore/ oraz legenda polskich festiwali piosenki: UNIVERS /, pokazy tańca Break Dance, Teatru Ognia oraz bębniarze...

Dochód z imprezy przeznaczony będzie na rzecz zmagającego się rzadką chorobą Canavan, rocznego Jasia Napolskiego mieszkającego w Gostyni (powiat mikołowski) oraz na odnowienie (malowanie) i doposażenie (w sprzęt medyczny) Oddziału Onkologii, Hematologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach, którego małymi pacjentami się opiekujemy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację koncertu: sponsorom, patronom medialnym oraz tym którzy pomocną dłonią wsparli tą znakomitą uczniowską inicjatywę!