404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
Fundacja IskierkaChildhood Cancer International EUROPE Logo
panel rodzica
Nasze social media
wesprzyjlub podaruj nam 1,5%KRS: 0000248546

Miejsce wydarzenia

Ustawienia paginacji - sortowanie według najnowsze, wyników na stronie 20

Ustawienia paginacji

Styczeń 2023

Bądź ISKIERKĄ w święta!
“Bądź ISKIERKĄ w święta” i rekordowa kwota wsparcia. Dziękujemy za 51906,34 zł na warsztaty arteterapeutyczne dla dzieci z 4 oddziałów onkologicznych.

Grudzień 2022

ONKORODZICE: webinar o rehabilitacji
Rehabilitacja dzieci i młodzieży jest jednym z koniecznych elementów leczenia onkologicznego. Webinar z mgr Pauliną Byrdziak z Pracowni Fizykoterapii, Kinezyterapii i Masażu w GCZD w Katowicach.
ØRGANEK dla ISKIERKI
Już po raz piąty w Częstochowie organizowany został koncert na rzecz Fundacji ISKIERKA.
Wyjazd dla rodziców po stracie
W drugiej połowie listopada zorganizowaliśmy wyjazd terapeutyczny dla rodzin po stracie dziecka. To również ważny kawałek naszej działalności.
Wyjazd do Karpacza
Od lipca przy partnerskiej współpracy z HP Poland możemy zapewniać szerokie wsparcie dla naszych małych podopiecznych z Ukrainy. Dzięki temu mogliśmy spędzić cudowny czas w Karpaczu.

Listopad 2022

Finał Akcji LATO w Ustroniu
Ostatni, ale ogromnie wyczekiwany, wyjazd w ramach projektu Akcja LATO 2022 odbył się w malowniczym Ustroniu, gdzie przez 4 dni nasze Iskierki szalały i ładowały akumulatory na sezon jesienno – zimowy.
Odkrywamy uroki Warszawy
Korzystając z niezwykłej gościnności nasi podopieczni w dniach 7-8 października spędzili cudowne chwile w Warszawie, a wszystko to na zaproszenie cichego pomagacza, czyli zaprzyjaźnionej z nami firmy.
ONKORODZICE: webinar o genetyce
Zachęcamy do obejrzenia webinaru: „Znaczenie genetyki w nowotworach u dzieci” z udziałem dr n. med. Agaty Pastorczak.
„Dzieci z Isfahanu” wizyta szkoleniowa neurochirurgów
W GCZD w Katowicach rozpoczęły się wizyty lekarzy-neurochirurgów dziecięcych z Teheranu i Isfahanu na zaproszenie prof. dr hab. n. med. Marka Mandery, Kierownika Kliniki Neurochirurgii Dziecięcej.

Październik 2022

Alpakoterapia w Rzeszowie
W ramach polsko-ukraińskiej integracji zaprosiliśmy naszych podopiecznych z oddziału w Rzeszowie do wzięcia udziału w wycieczcie i doświadczenia alpakoterapii.
Kolejne odcinki w j. migowym o ISKIERCE
Przygotowaliśmy kolejne odcinki o poszczególnych działaniach fundacji oraz o tym, jak można pomóc nam i naszym podopiecznym. Zapraszamy do obejrzenia tych materiałów.
Gala Eurobuild Awards 2022 i wielkie serce dla ISKIERKI
Kolejny już rok mogliśmy liczyć na wsparcie, które popłynęło do nas od organizatorów i uczestników Gali Eurobuild Awards 2022, a to wszystko na rzecz naszych podopiecznych i przyszłorocznej Akcji LATO!
Zmieniamy Pracownię USG w rzeszowskim szpitalu
Wspólnie z fantastyczną i bardzo zaangażowaną ekipą pracowników z Mitsubishi Electric FA Poland zmieniliśmy przestrzeń w Pracowni USG Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.
Rzeszów – bezpłatne badania USG jamy brzusznej
Za nami kolejna akcja przesiewowych badań USG jamy brzusznej dla dzieci i młodzieży. Tym razem badaliśmy dzieci w Rzeszowie.

Wrzesień 2022

#GoldSeptember - podświetlamy Śląsk dla naszych podopiecznych
20 września 2022, o godzinie 20:00 wspólnie okazaliśmy wsparcie dzieciom z chorobą nowotworową, a pomogły nam w tym liczne instytucje. Śląsk zaświecił na złoto!
Jak szukać wsparcia i dawać je innym? ONKOPORADNIKOWY webinar
Podsumowanie projektu ONKOPRADNIKA zdecydowaliśmy się zorganizować w formie ogólnodostępnego webinaru za pośrednictwem portalu onkorodzice.pl.
5 Stars Charity Cup dla ISKIERKI
Sport i działania charytatywne lubią iść w parze. Zobaczcie, co czeka nas we wrześniu!
50-lecie Hematologii na Śląsku i piknik dla podopiecznych
21-22 września obchodziliśmy 50-lecie Hematologii na Śląsku i rodzinny piknik dla naszych podopiecznych.
Bal Czarodziejów w Rzeszowie
Z okazji zakończenia wakacji zorganizowaliśmy na oddziale onkohematologii w Rzeszowie Bal Czarodziejów. Radosne Panie Animatorki i przyjazny Pan Iluzjonista zapewnili moc atrakcji dla dzieciaczków oraz ich rodziców.
Kids Day 2022
2 września nasi podopieczni wraz z całymi rodzinami spędzili fantastyczny, pełen niespodzianek dzień na Stadionie Wisły Kraków. To wszystko dzięki firmie HRQuality.