404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
  • switch to english page
Fundacja Iskierka
ORGANIZACJA POŻYTKU
PUBLICZNEGO NA RZECZ DZIECI
Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
Childhood Cancer International EUROPE Logo
Nasze social media
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

Miejsce wydarzenia

Ustawienia paginacji - sortowanie według najnowsze, wyników na stronie 20

Ustawienia paginacji

Kwiecień 2024

Segregator Onkorodzica w Bydgoszczy
4 kwietnia 2024 r. dostarczyliśmy partię SEGREGATORÓW ONKORODZICA do Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Szpitala nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.
Warszawa pod lupą
Zobaczcie, czego nasz podopieczny Mateusz wraz ze swoją rodziną, doświadczyli podczas kilku dni w Warszawie. A to wszystko w ramach projektu "Z Toyotą w świat".

Marzec 2024

Segregator Onkorodzica dla kliniki w Łodzi
Segregatory Onkorodzica dostarczyliśmy 27 marca 2024 r. do Kliniki Pediatrii, Onkologii, Hematologii i Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Wystartowaliśmy z remontem SOR'u w Katowicach
Pędzle poszły w ruch, by stworzyć przestrzeń przyjazną małym pacjentom.
Podsumowanie akcji Podkarpackie Dzieciom
Mobilny i wielofunkcyjny Ultrasonograf GE Versana trafił właśnie do Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.
Segregator Onkorodzica już w Krakowie
Segregator Onkorodzica - innowacyjne narzędzie dla rodziców po diagnozie choroby nowotworowej u dziecka jest już dostępne na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Family Tour Engeneering Day w Tychach
Wycieczka do fabryki jednego z naszych darczyńców - Nexteer Automotive w Tychach, moc atrakcji i super zabawa!
Zakończyliśmy rekrutację do programu LIDERSTWO W MEDYCYNIE
Fundacja ISKIERKA we współpracy ze Szkołą Liderów uruchamia program „Liderstwo w medycynie”! Partnerem wspierającym jest Śląski Uniwersytet Medyczny. Inauguracja 16 kwietnia w Katowicach!

Luty 2024

Światowy Dzień NGO
Dziś ważny dzień dla wszystkich ludzi zmianiających kawałek świata poprzez działania społeczne. Przy tej okazji przypominamy, kto na codzień stoi za działaniami ISKIERKI:)
"Serwuj w dobro" odwiedza oddziały dziecięce w Rzeszowie
"Serwuj w dobro" to organizacja wolontariuszy, która na co dzień współpracuje z PGE Rysice. 8 lutego odwiedzili wszystkie oddziały dziecięce w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.
Bal podróżników w Rzeszowie
15 lutego w Klinice Onkologii Dziecięcej w Rzeszowie odbył się "Bal podróżników". Dedykowany był dzieciom leczącym się na tym oddziale. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
Wizyta osadzonych w GCZD w Katowicach
15 lutego, w Międzynarodowym Dniu Walki z Nowotworami Dziecięcymi, Oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach odwiedziły panie osadzone w Areszcie Śledczym w Katowicach.
15 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Nowotworami u Dzieci
Portal onkorodzice.pl nie przypadkowo ruszył 15 lutego 2021 r. w Międzynarodowy Dzień Walki z Nowotworami Dziecięcymi. Powstał jako odpowiedź na potrzebę edukacji i szerzenia wiedzy. Zobaczcie jak rozwinął się przez te 3 lata.
Cyrkowy Bal Karnawałowy 2024
Za nami XVII Karnawałowy Bal Integracyjny. W tym roku bawiliśmy się w klimacie cyrkowym. To coroczne taneczne święto naszej fundacji przepełnione niespożytą energią, śmiechem i dzieleniem się dobrymi emocjami.

Styczeń 2024

Warsztaty z robotyki na oddziałach
Zobaczcie, jakie pokłady kreatywności drzemią w naszych podopiecznych, a wszystko to podczas warsztatów arteterapeutycznych na oddziałach onkologii dziecięcej.
Warsztaty rysunku z Rektorem ASP w Katowicach
W ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki 17.01.2024 r. na oddziale w GCZD w Katowicach odbyły się warsztaty rysunku z Rektorem ASP z których powstaną projekty murali.
Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej?
12 stycznia 2024 r. uczestniczyliśmy w konferencji "Co nowego w onkologii i hematologii dziecięcej? Doniesienia z Kongresów SIOP i ASH". Podczas spotkania mieliśmy okazję zaprezentować SEGREGATOR ONKORODZICA

Grudzień 2023

Akcje świąteczne dla ISKIERKI
Grudzień obfituje w najróżniejsze inicjatywy i akcje. To czas prezentów i pięknych pomysłów, które pomagamy koordynować w przedświątecznym zamieszaniu. Dziękujemy za każdy kawałek DOBRA, czas i empatię.
Świąteczna akcja więźniarek
Nasze coroczne, czwarte z rzędu spotkanie z paniami osadzonymi w Areszcie Śledczym w Katowicach i ponowne przekazanie własnoręcznie wykonanych czapek dla naszych podopiecznych
TIM Mikołajów dla ISKIERKI
Pamiętacie Wasze pospolite ruszenie na naszą prośbę o głosowanie na ISKIERKĘ w TIMie Mikołajów? Udało się! Zobaczcie jaki efekt!