Kontakt

siedzibai

Fundacja ISKIERKA
ul. Adama Pługa 1/2
02-047 Warszawa

biuro

ul. Urbanowicza 19, 41-500 Chorzów

pn./wt./śr.: 9.00 -17.00
czw./pt.: 9.00 - 15.00

tel./fax: 32/ 241 26 65
e-mail: biuro@fundacjaiskierka.pl

numery

KRS: 0000248546

NIP: 527-249-39-99

REGON: 140406587

jolanowefoto.jpg

Jolanta Czernicka-Siwecka
PREZES ZARZĄDU FUNDACJI
jola.czernicka@fundacjaiskierka.pl

fot_joannanowicka_12052014_045

Mariola Czernohorska 
Dyrektor Operacyjny
m.czernohorska@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 691 588 523

AnetaKlimekJędryka

Aneta Klimek-Jędryka
Dyrektor Biura Fundacji
PR Manager
aneta.k-j@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 691 588 046

 jola_kawa-2

Jolanta Kawa
Specjalista ds. administracyjno -prawnych
biuro@fundacjaiskierka.pl
 tel.: +48/0/ 691 698 518

Beata Adamczyk

Beata Adamczyk
Specjalista ds. Akcji Pomocowych
b.adamczyk@fundacjaiskierka.pl
 tel.: +48 /0/ 728 856 542

PatrycjaStec

Patrycja Stec 
Specjalista ds. Akcji Pomocowych
i Zbiórek Publicznych
p.stec@fundacjaiskierka.pl 
tel.: +48/0/ 603 300 417

Grażyna Siwecka
Asystent ds. Księgowości
g.siwecka@fundacjaiskierka.pl
tel. +48 /0/ 728 983 845

AleksandraKaletaŻmuda

Aleksandra Kaleta-Żmuda
Grafik
Specjalista ds. Zarządzania Projektami
 a.kaleta-zmuda@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 661 304 498

DANIEL

Daniel Błaszczyk
Pracownik Biurowy
d.blaszczyk@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 728 986 017

MichalStanisławski

Michał Stanisławski
Fundraiser
Opiekun Oddziału w Katowicach
m.stanislawski@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 609 574 984

MałgorzataBereza

Małgorzata Bereza
Psycholog
Opiekun Oddziału w Chorzowie
m.bereza@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 698 613 439

IzabelaMolenda

Izabela Molenda
Specjalista ds. zarządzania projektami
Opiekun Oddziału w Zabrzu
i.molenda@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 600 812 046


Justyna Witkoś
Opiekun Oddziału w Rzeszowie
j.witkos@fundacjaiskierka.pl
tel. +48 /0/ 692 613 719

 

 

małgosia_sitarz

Małgorzata Sitarz
Koordynator ds. arteterapii
m.sitarz@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 /0/602 148 388

 agnieszka_wydmuch

Agnieszka Wydmuch
Koordynator ds. akcji charytatywnych
a.wydmuch@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 601 484 656

aneta_web

Aneta Kubiak
Koordynator ds. zbiórek publicznych
a.kubiak@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 664 702 645

ania_web

Anna Wita
Koordynator ds. akcji pomocowych
a.wita@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 696 758 403

DOMINIKA

Dominika Nita
Opiekun Wolontariatu
wolontariat@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 664 702 841