Kontakt

siedzibai

Fundacja ISKIERKA
ul. Adama Pługa 1/2
02-047 Warszawa

biuro

ul. TARGOWA 5
Chorzów 41-503

pn-wt-śr: 9.00-17.00
cz-pt: 9.00-15.00

e-mail: biuro@fundacjaiskierka.pl
 tel./fax: 32 706 90 39

/budynek A - segment F/

numery

KRS: 0000248546

NIP: 527-249-39-99

REGON: 140406587

jolanowefoto.jpg

Jolanta Czernicka-Siwecka
PREZES ZARZĄDU FUNDACJI
jola.czernicka@fundacjaiskierka.pl

fot_joannanowicka_12052014_045

Mariola Czernohorska 
Dyrektor Operacyjny
m.czernohorska@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 691 588 523

AnetaKlimekJędryka

Aneta Klimek-Jędryka
Dyrektor ds. Public Relations
Rzecznik Prasowy
aneta.k-j@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 691 588 046

jola_kawa-2

Jolanta Kawa
Dyrektor Biura Fundacji
biuro@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 691 698 518

Beata Adamczyk

Beata Adamczyk
Koordynator ds. Public Relations
b.adamczyk@fundacjaiskierka.pl
 tel.: +48 /0/ 728 856 542

PatrycjaStec

Patrycja Stec 
Specjalista ds. Akcji Pomocowych
i Zbiórek Publicznych
p.stec@fundacjaiskierka.pl 
tel.: +48/0/ 603 300 417

Grażyna Siwecka
Asystent ds. Księgowości
ksiegowosc@fundacjaiskierka.pl

AleksandraKaletaŻmuda

Aleksandra Kaleta-Żmuda
Grafik
Specjalista ds. Zarządzania Projektami
 a.kaleta-zmuda@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 661 304 498

DANIEL

Daniel Błaszczyk
Pracownik Biurowy
d.blaszczyk@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 728 986 017

MichalStanisławski

Michał Stanisławski
Opiekun Oddziału w Katowicach
Fundraiser
m.stanislawski@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 609 574 984

Małgorzata Bereza

Małgorzata Bereza-Stanisławska
Psycholog
m.bereza@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 698 613 439

IzabelaMolenda

Izabela Molenda
Specjalista ds. zarządzania projektami
Opiekun Oddziału w Zabrzu i Chorzowie
i.molenda@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 600 812 046

Justyna Witkoś
Opiekun Oddziału w Rzeszowie
j.witkos@fundacjaiskierka.pl
tel. +48 /0/ 692 613 719

małgosia_sitarz

Małgorzata Sitarz
Koordynator ds. arteterapii
m.sitarz@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 /0/ 506 180 182

agnieszka_wydmuch

Agnieszka Wydmuch
Koordynator ds. akcji charytatywnych
a.wydmuch@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 728 852 236

aneta_web

Aneta Kubiak
Koordynator ds. zbiórek publicznych
a.kubiak@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 664 702 645

Katarzyna Stankow
Doradca Żywieniowy
k.stankow@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 503 300 434

magda_s_www_3

Magda Stajno
Koordynator ds. międzynarodowych
International Business Manager,
Arteterapia
m.stajno@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 512 266 212

Anna Sołtysik

Anna Sołtysik
Koordynator ds. akcji pomocowych
a.soltysik@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48/0/ 696 758 403