RADA FUNDACJI

Marek Kobiałka
Przewodniczący Rady

Agnieszka Modras
Członek Rady

Jacek Jakubowski
Członek Rady

ZARZĄD FUNDACJI

jolanowefoto.jpg

Jolanta Czernicka-Siwecka
Prezes Zarządu Fundacji
jola.czernicka@fundacjaiskierka.pl

ZESPÓŁ FUNDACJI ISKIERKA

Mariola Czernohorska 
Dyrektor Operacyjny
m.czernohorska@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 691 588 523

Aneta Klimek-Jędryka
Dyrektor ds. Public Relations
Rzecznik Prasowy
aneta.k-j@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 691 588 046

Jolanta Kawa
Dyrektor Biura
biuro@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 691 698 518

Beata Jezierzańska
Koordynator ds. Public Relations
beata.j@fundacjaiskierka.pl
 tel.: +48 728 856 542

Aleksandra Kaleta-Żmuda
Grafik
Specjalista ds. Zarządzania Projektami
 a.kaleta-zmuda@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 661 304 498

Agnieszka Wydmuch
Koordynator ds. Akcji Charytatywnych
a.wydmuch@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 728 852 236

Magda Stajno
Opiekun Oddziałów w Chorzowie i Katowicach
Koordynator ds. Międzynarodowych
International Business Manager
m.stajno@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 609 574 984

Anna Sołtysik
Opiekun Oddziału w Zabrzu
Specjalista ds. Zarządzania Projektami
a.soltysik@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 696 758 403

Izabela Molenda
Specjalista ds. obsługi subkont i zarządzania projektami
i.molenda@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 600 812 046

Michał Stanisławski
Specjalista ds. Zarządzania Projektami
Fundraiser
m.stanislawski@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 735 981 967

Eliza Niegosz
Opiekun Oddziału w Rzeszowie
e.niegosz@fundacjaiskierka.pl
tel. +48 692 613 719

 

Patrycja Stec 
Specjalista ds. Akcji Pomocowych
i Zbiórek Publicznych
p.stec@fundacjaiskierka.pl 
tel.: +48 603 300 417

Barbara Szubert
Specjalista ds. Księgowej
Obsługi Podopiecznych
b.szubert@fundacjaiskierka.pl
tel. +48 606 771 998

Małgorzata Bereza-Stanisławska
Psycholog
m.bereza@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 698 613 439

Dagmara Kułaga
Specjalista ds. księgowych
d.kulaga@fundacjaiskierka.pl

Małgorzata Sitarz
Koordynator ds. Arteterapii
m.sitarz@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 506 180 182

Aneta Kubiak
Koordynator ds. Zbiórek Publicznych
a.kubiak@fundacjaiskierka.pl
tel. +48 664 702 645

 

 

Katarzyna Stankow
Dietetyk
k.stankow@fundacjaiskierka.pl
tel.: +48 503 300 434

RADA HONOROWA FUNDACJI

  • prof. dr hab. n. med. Danuta Sońta-Jakimczyk
    wieloletni Kier. Katedry i Kliniki Pediatrii Hematologii i Onkologii Dziecięcej ŚUM w Zabrzu
  • prof. dr hab. n. med. Tomasz Szczepański
    Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SUM i Ordynator Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu.
  • dr n. med. Maria Wieczorek
    Ordynator Oddz.Hematologii i Onkologii Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie
  • dr n. med. Grażyna Sobol
    Ordynator Oddz.Onkologii, Hematologii i Chemioterapii GCZD w Katowicach
  • prof. Piotr Sutt
    Magik muzyki perkusyjnej, dyrektor artystyczny Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej
  • prof. Grzegorz Rubin
    cuda czyniący chórmistrz z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Ewa Uryga
    Wokalista jazzowa i soulowa o anielskiej wrażliwości
  • Szymon Majewski
    showman o sercu wielkim jak on sam
  • dr Małgorzata Tkacz - Janik
    była Radna Sejmiku Śląskiego, humanistka, ekolożka, aktywistka społeczna
  • Jacek Filus
    Były szef Anteny Polskiego Radia Katowice z ISKIERKĄ w sercu
  • Grzegorz Zmuda
    szef Promocji Radia Katowice, pierwszy promotor Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej
  • Ludmiła Jama
    Kobieta biznesu i ogromnego serca. Prezes Firmy "Voight"
  • Magdalena Tomal - Wichrowska
    właścicielka Galerii "Stalowe Anioły", której działalność artystyczna uskrzydla twórczość podopiecznych ISKIERKI