404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
404 Nie znaleziono niektórych zasobów.
Przejdź do treści
Ustawienia
  • Wielkość czcionki
  • kontrast
  • Dla niesłyszących
Fundacja IskierkaChildhood Cancer International EUROPE Logo
panel rodzica
Nasze social media
ENG
wesprzyjlub podaruj nam 1,5%KRS: 0000248546

ludzie fundacji

Rada fundacji

Marek Kobiałka

Przewodniczący Rady

Agnieszka Modras

Członek Rady

Jacek Jakubowski

Członek Rady

Zarząd fundacji

Zespół fundacji iskierka

Mariola Czernohorska

Dyrektor Operacyjny

m.czernohorska@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 691 588 523

Aneta Klimek-Jędryka

Dyrektor ds. Public Relations

Rzecznik Prasowy

aneta.k-j@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 691 588 046

Jolanta Kawa

Dyrektor Biura

biuro@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 691 698 518

Beata Jezierzańska

Koordynator ds. Public Relations

beata.j@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 728 856 542

Aleksandra Kaleta-Żmuda

Grafik

Specjalista ds. Zarządzania Projektami

a.kaleta-zmuda@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 661 304 498

Agnieszka Wydmuch

Koordynator ds. Public Relations

a.wydmuch@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 728 852 236

Izabela Molenda

Specjalista ds. obsługi subkont i zarządzania projektami

i.molenda@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 600 812 046

Magda Stajno

Opiekun Oddziałów w Chorzowie i Katowicach Koordynator ds. Międzynarodowych International Business Manager

m.stajno@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 609 574 984

Eliza Niegosz

Opiekun Oddziału w Rzeszowie

e.niegosz@fundacjaiskierka.pl
tel: 692 613 719

Anna Sołtysik

Opiekun Oddziału w Zabrzu Specjalista ds. Zarządzania Projektami

a.soltysik@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 696 758 403

Michał Stanisławski

Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Fundraiser

m.stanislawski@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 735 981 967

Patrycja Stec

Specjalista ds. Akcji Pomocowych i Zbiórek Publicznych

p.stec@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 603 300 417

Barbara Szubert

Specjalista ds. Księgowej Obsługi Podopiecznych

b.szubert@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 606 771 998

Dagmara Kułaga

Specjalista ds. księgowych

d.kulaga@fundacjaiskierka.pl
 

Aneta Kubiak

Koordynator ds. Zbiórek Publicznych

a.kubiak@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 664 702 645

Małgorzata Bereza-Stanisławska

Psycholog

m.bereza@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 698 613 439

Małgorzata Sitarz

Koordynator ds. Arteterapii

m.sitarz@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 506 180 182

Oliwia Koś

Specjalista ds. Arteterapii i Wolontariatu

Oddział Rzeszów

o.kos@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 602 148 388

Katarzyna Stankow

Dietetyk

k.stankow@fundacjaiskierka.pl
tel: +48 503 300 434

rada honorowa fundacji

  • prof. dr hab. n. med. Danuta Sońta-Jakimczyk

    wieloletni Kier. Katedry i Kliniki Pediatrii Hematologii i Onkologii Dziecięcej ŚUM w Zabrzu

  • prof. dr hab. n. med. Tomasz Szczepański

    Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SUM i Ordynator Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu.

  • dr n. med. Maria Wieczorek

    Ordynator Oddz.Hematologii i Onkologii Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie

  • dr n. med. Grażyna Sobol

    Ordynator Oddz.Onkologii, Hematologii i Chemioterapii GCZD w Katowicach

  • prof. Piotr Sutt

    Magik muzyki perkusyjnej, dyrektor artystyczny Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej

  • prof. Grzegorz Rubin

    Cuda czyniący chórmistrz z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

  • Ewa Uryga

    Wokalistka jazzowa i soulowa o anielskiej wrażliwości

  • Szymon Majewski

    Showman o sercu wielkim jak on sam

  • dr Małgorzata Tkacz - Janik

    Była Radna Sejmiku Śląskiego, humanistka, ekolożka, aktywistka społeczna

  • Jacek Filus

    Były szef Anteny Polskiego Radia Katowice z ISKIERKĄ w sercu

  • Grzegorz Zmuda

    Szef Promocji Radia Katowice, pierwszy promotor Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej

  • Ludmiła Jama

    Kobieta biznesu i ogromnego serca. Prezes Firmy "Voight"

  • Magdalena Tomal-Wichrowska

    Właścicielka Galerii "Stalowe Anioły", której działalność artystyczna uskrzydla twórczość podopiecznych ISKIERKI