Z radością informujemy że Jolanta Czernicka-Siwecka Prezes Zarządu Fundacji ISKIERKA została wyróżniona w plebiscycie „KAROLINKA TVS”.

Telewizja SILESIA prowadzi plebiscyt na niezwykłe kobiety regionu: Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia w poszukiwaniu KAROLINKI ROKU. Co miesiąc prezentowane są  w formie reportaży trzy osobowości zgłoszone przez Was – instytucje, stowarzyszenia, grupy formalne i nieformalne. Telewidzowie, głosując sms-ami wybierają Karolinki poszczególnych miesięcy. Jola została KAROLINKĄ GRUDNIA! W maju 2009 roku nastąpi wielki finał. Uroczystość odbyła się 9 stycznia 2009 w Salonie Toyoty CZAJKA-AUTO w Chorzowie, gdzie symboliczny wianek odebrała wspólnie z „Karolinką Stycznia” – Lidią Lankocz. Wieczór poprowadziła pomysłodawczyni plebiscytu – Ewa Petrymusz.

Joli gratulujemy a wszystkim, którzy oddali głos w konkusie sms-owym bardzo dziękujemy za wsparcie!