Fundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową była obecna na II Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej, 19 września 2010 w katowickim Spodku.

Nasi podopieczni kibicowali polskiej reprezentacji a pracownicy i wolontariusze informowali o działaniach fundacji w  specjalnym punkcie informacyjnym.

Głównym celem imprezy było podniesienie świadomości społecznej dotyczącej krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a także transplantacji i przeszczepu szpiku kostnego. Podczas tegorocznej edycji Memoriału, organizatorzy promowali instytucje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia , których mottem przewodnim jest hasło: „ Podaruj innym cząstkę siebie”. Te idee są nam bardzo bliskie, dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie organizatorów.

Więcej na: www.memorialagaty.pl