"Poznaj Ludzi z Pasją" - prezentacja projektu "Kierunek: Szczęście" w Dębowcu

Na zaproszenie Danuty i Adama Małachowskich, mieliśmy przyjemność zaprezentowania projektu: "Kierunek: Szczęście" podczas spotkania "Poznaj Ludzi z Pasją" w Willi Słonecznej w Dębowcu, koło Skoczowa w Beskidzie Śląskim. To wyjątkowe miejsce, w którym spotykają się podróżnicy, himalaiści, miłośnicy przygody i ci, którzy na oryginalne sposoby przekraczają horyzonty.

Bohaterka projektu - Magda Pierzyna opowiadała o swojej przygodzie z Afryką, w której towarzyszył jej podróżnik Tomek Michniewicz i o nowej protezie, dzięki której ma szanse na powrót do pełnej aktywności po przebytej chorobie nowotworowej. "Kierunek: Szczęście" ma bowiem zwrócić uwagę na problem społeczny z dostępem do protez dla osób niepełnosprawnych.

Więcej o projekcie:   "KIERUNEK: SZCZĘŚCIE".

Spotkanie poprowadziła koordynatorka projektu Alina Markiewicz. Zaprezentowaliśmy fragment filmu dokumentującego projekt, który zrealizowała Alina wraz z Dariuszem Załuskim oraz wystawę fotografii, autorstwa Joanny Nowickiej i Tomka Michniewicza,zapraszając tym samym na pokaz premierowy 5 marca 2013 roku w Kinoteatrze Rialto w Katowicach.

O znaczeniu kampanii i bezpośredniej pomocy dla Magdy, której udzieliła firma Vigo-Ortho Polska opowiadała Jolanta Czernicka - Siwecka, Prezes Fundacji ISKIERKA.
Wystawa zdjęć była prezentowana dotychczas m.in. w Hali Odlotów Międzynarodowego Portu Lotniczego w Pyrzowicach, czy na Placu Tropikalnym Silesia City Center w Katowicach. Następna ekspozycja zaplanowana jest w nowej siedzibie Mecenasa Fundacji - Firmy Infovide-Matrix S.A. na ul. Daimlera 2 w Warszawie.

Partner projektu: