Współorganizacja:

Sponsorzy:

20 lutego 2014 roku w Katowicach Giszowcu, zaprosiliśmy wszystkich byłych i obecnych pacjentów ośrodków onkologii dziecięcej na Śląsku wraz z rodzinami, personel medyczny i przyjaciół Fundacji ISKIERKA do wspólnej karnawałowej zabawy!

iskierka_bal_2014_nagloweklogo.jpg
Na kilka godzin w zapomnieliśmy o smutkach, zimie za oknem, chorobach i problemach podczas szaleństwa w gorących rytmach muzyki i klimatach egzotycznych....ależ było kolorowo i karnawałowo!

Barwne przebrania, fontanna czekolady, owoce tropikalne, energetyczna Zumba i afrykańskie bębny - to iskierkowe przeganianie zimy i nasze 8 urodziny:))) Świętowaliśmy je wraz z naszymi podopiecznymi...Ach...cóż by tu pisać, popatrzcie sami ...

- na fotografiach Joanny Nowickiej w naszej iskierkowej galerii

oraz w relacjach medialnych: Gazeta WyborczaDziennik Zachodni

Dziękujemy Wszystkim darczyńcom, współorganizatorom i wolontariuszom balowej akcji!

Rodzice naszych podopiecznych:
Alicja Gradoń , Honorata Marcin Boderowie, Anna Bochnia, Alina Jamiołkowska,

Atrakcje:
Zumba - Anna Świąder
Zespół bębniarzy: "Iłanda"  wychowankowie Zespołu Szkół Specjalnych numer 5 w Dąbrowie Górniczej
Malowanie twarzy:  Studio Urody  Beauty Cocktail z Częstochowy

Produkty spożywcze na poczęstunek i prezenty:
Dworek pod Lipami,
Simply - sklep Zabrze,
Danon - Fabryka w Bieruniu,
Mieszko - Fabryka z Raciborza,
Soti  - czekoladowa radość z Bobrownik Śl.

Dokumentacja zdjęciowa: "Marcin Jankowski / Inne Studio"

Gadżety:
Party Box.pl