Z Toyotą... do Trójmiasta!

Kuba Owczarczyk marzył, żeby pojechać nad Morze Bałtyckie, zobaczyć Sopot, Gdańsk i Malbork. Dzięki wsparciu firmy Czajka - Auto Sp. z o.o. pomogliśmy mu zrealizować to marzenie i w ciepłe, letnie dni drugiej połowy sierpnia 2014 roku wybraliśmy się wraz z nim i jego rodziną na wyprawę po pomorskich atrakcjach. Tak przygodę wspomina sam Kuba:

"Wraz z mamą, ciocią i kuzynami wybraliśmy się do Trójmiasta. Wyjazd ten mógł się odbyć dzięki sponsorom: TOYOTA Czajka - Auto i Fundacji ISKIERKA. Naszym opiekunem był Pan Michał. Zaraz po przyjeździe do Otomina, gdzie mieliśmy tam ładny domek, po rozpakowaniu się, pojechaliśmy do Sopotu. Tam chodziliśmy po molu i plaży. Gdy wracaliśmy, napotkaliśmy papugę, która wyciągała wróżby. Drugiego dnia pojechaliśmy do Gdańska. Gdy byliśmy na plaży, graliśmy z Panem Michałem w piłkę i siatkówkę. Po pobycie na plaży popłynęliśmy w rejs ,,Czarną Perłą" i przy okazji zwiedziliśmy pomnik Westerplatte. Po dopłynięciu do brzegu poszliśmy zwiedzić Starówkę i słynny pomnik Neptuna. Trzeciego dnia znów pojechaliśmy do Gdańska na plażę. W tym dniu zapoznałem się z nowymi przyjaciółmi, jeden był z Białorusi. Na koniec dnia poszliśmy zwiedzać słynną Operę Leśną. Czwartego dnia, gdy mieliśmy wyjechać, zwiedziliśmy piękny i okazały zamek w Malborku. Wycieczka bardzo mi się podobało i chciałbym tam kiedyś wrócić."

Partner Projektu: