Dostojny król w koronie, czerwony kapturek czy rycerz to tylko niektóre z fantastycznych przebrań,w których wystąpili mali podopieczni ISKIERKI w czasie zorganizowanych przez Fundację oddziałowych bali przebierańców w dniach 3,4,5 lutego 2015 roku. To nasza coroczna zabawa dla tych chorych dzieci które nie mogą wziąć udziału w BALU INTEGRACYJNYM – 14 lutego w Katowicach, a którym też chcieliśmy zapewnić porcje uśmiechu i karnawałowej zabawy.

04baloddzialowy   05baloddzialowy

W tych dniach szpitalne korytarze stały się pięknymi salami balowymi, a przy dźwiękach muzyki i fantastycznej zabawy udało się zapomnieć o kroplówkach. Nasza iskierka radości!

09baloddzialowy

Uśmiech po pas, świetna zabawa i nieoceniona pomoc Naszych wolontariuszy z Kopalni Wolontariatu. Pierwsze koty za płoty, czyli kopalnia zaczyna dzielić się swoja pasją i talentem na oddziałach. To był naprawdę bardzo udany debiut :­)

Dziękujemy za wsparcie!