Na poprawę nastrojów wszelakich zaprosiliśmy
byłych i obecnych podopiecznych fundacji wraz z rodzinami
na 9 KOSMICZNO-WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY!

Drukowanie

14 lutego 2015 roku bawiliśmy się w samym sercu katowickiego Giszowca:)

07

Były nieziemskie kostiumy – gdyż to oczywiście bal przebierańców.

Moc dobrej zabawy i tańców, słodki poczęstunek i wielu przybyszów z innych planet:)

03

Popisywał się przesympatyczny Clown, Magik wyczarował prawdziwego królika a pokazami tańca wieczór uświetnili: nasza była podopieczna Zosia Szkutnik z partnerem Oskarem i zaprzyjaźniona para z klubu tańca towarzyskiego oraz b-boye z zespołu break dance „The Kids Team”na co dzień trenujący na parkietach MDK Szopienice-Giszowiec.
Dziękujemy Wam za piękne występy!

plikIMG_0197 36

plikIMG_0910 plikIMG_0905

Nasza niezawodna ekipa z KOPALNI WOLONTARIATU zaangażowała się w przygotowanie balu nieziemsko. Od wystroju sali po poprowadzenie animacji i warsztatów dla dzieci. Załoga osiągnęła wysokie loty i spisali się kosmicznie! Dziękujemy za pomoc!

20 plikIMG_0760

Oczywiście z naszymi podopiecznymi świętowaliśmy 9-te urodziny Fundacji ISKIERKA.
Był pyszny tort i, co najważniejsze, dużo fantastycznej, wspólnej zabawy!

39

plikIMG_0527

Współorganizacja:

mdk

Podziękowania: LINDE GAZ Polska SP. z o.o., Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny w Katowicach,

foto: Marta Chrobak

+ nasze skromne migawki z backstage’u:))) czyli sekcja Archeo Fundacji ISKIERKA: