Miło nam poinformować, że już niedługo na trzy śląskie oddziały onkologiczne trafią nowe respiratory. Udało się to dzięki współpracy i inicjatywie trzech podmiotów, a wszystko zaczęło się jeszcze w listopadzie podczas aukcji zainicjowanej przez St. Andrews Foundation Scots in Poland, fundacji promującej szkocką kulturę i wspierającej działalność dobroczynną w Polsce.

ikony_scots

28 listopada 2015 r. odbyła się w Warszawie aukcja na rzecz ISKIERKI, podczas której zebrano 90 tysięcy złotych! ISKIERKA oraz szpitale w Chorzowie, Katowicach i Zabrzu dodały równowartość zebranej kwoty, co pozwoliło nam kupić trzy respiratory.

Caledonian_Ball_2015-020

Caledonian_Ball_2015-021

Obecnie czekamy na dostarczenie ich na oddziały, o czym oczywiście będziemy Was informować. Póki co, garść zdjęć z aukcji.

Dziękujemy za ten wspaniały gest!