3 czerwca wzięliśmy udział w Międzygalaktycznym Zlocie Superbohaterów , po raz pierwszy w Katowicach. Impreza goszcząca do tej pory przez 8 lat w Bytomiu przeniosła się do stolicy Śląska. Tego dnia miał miejsce Przemarsz Superbohaterów ze Strefy Kultury  w kierunku rynku, w którym uczestniczyliśmy w naszych zielonych barwach jako Międzygalaktyczni Rakopożeracze :)
fundacjaiskierka2

Licznie również nasze stoisko na katowickim rynku odwiedziło wielu sympatyków fundacji i Superbohaterów, którzy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce i stworzyli swoje przypinki. Jednocześnie można było wesprzeć akcję PRZEPĘDŹ RAKA ZA PIĄTAKA.

Zachęcamy do obejrzenia relacji Dziennika ZachodniegoNaszego MiastaGazety WyborczejMoich Katowic.