Z Toyotą w świat...czyli Ewelina zwiedza Trójmiasto

Od 11 do 14 sierpnia dzięki Fundacji ISKIERKA wraz z mamą i przecudowną opiekunką naszej wycieczki- Mariolą udałyśmy się do Trójmiasta. Po przyjeździe i zakwaterowaniu w przepięknym apartamencie w Sopocie udałyśmy się na obiad z widokiem na morze, gdzie zjadłyśmy pyszną rybkę. Najedzone odpoczywałyśmy na plaży po długiej podróży. Wieczorem spacerowałyśmy po Monciaku i poszłyśmy na molo zobaczyć zachód słońca.
Fundacja_IskierkaIMG_4571

Następnego dnia pojechałyśmy do Gdańska. Tam meleksem zwiedziłyśmy kawałek miasta z bardzo sympatycznym przewodnikiem. Następnie udałyśmy się na AmberSky zobaczyć miasto z góry, które wyglądało bardzo ładnie.

Fundacja_IskierkaIMG_4635

Trzeciego dnia naszej wycieczki popłynęłyśmy na Hel. Tam wybrałyśmy się do Fokarium, a później zobaczyć plażę na cyplu. Po powrocie z Helu, wieczorem poszłyśmy do Muzeum Figur Woskowych i spędziłyśmy miły wieczór na Monciaku.

Fundacja_IskierkaIMG_4841

Ostatniego dnia przed wyjazdem udałyśmy się na molo w Gdyni pożegnać się z pięknym polskim morzem i nabrać sił na długą podróż do domu.

Fundacja_IskierkaIMG_4893
Bardzo dziękujemy Fundacji Iskierka za zorganizowanie tego wyjazdu, dealerowi Toyota Auto-Czajka , dzięki któremu ta podróż mogła się odbyć i naszej kochanej, cierpliwej Marioli, bez której ten wyjazd nie byłby tak kapitalny.

Ewelina podróżowała dzięki wsparciu partnera projektu  „Z Toyotą w świat”  czyli firmy Czajka-Auto Sp. z o.o.
czajka