Aukcja na EurobuildCEE

6 grudnia 2017 roku w Warszawie miała miejsce kolejna, prestiżowa Gala Eurobuild Awards, czyli nagród przyznawanych w branży nieruchomości, której mieliśmy przyjemność być beneficjentem. Dzięki środkom z ubiegłorocznej edycji dofinansowaliśmy obóz żeglarski na Mazurach. Także i tym razem mogliśmy liczyć na hojność gości i bardzo nas cieszy, że zapracowaliśmy sobie na zaufanie organizatorów wydarzenia.

_MG_5757a

Goście gali rozdania nagród Eurobuild Awards 2017 zachęceni przez Szymona Majewskiego , przyjaciela naszej Fundacji, chętnie przyłączyli się do charytatywnej zbiórki pieniędzy. Zebrano łącznie ponad 47 tys. zł.

Tegoroczny partner akcji, firma CFE, ufundowała m.in. obraz, który został wylicytowany podczas Gali. Dzieło specjalnie na tę okazję stworzył Minh Dam, znakomity architekt i akwarelista urodzony w Hanoi, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Szczodrym dobroczyńcą w tym roku była firma Panattoni Europe. W charytatywnej loterii zebrano dodatkowo kolejne środki.  Wylicytowano także wino podarowane przez Roberta Mielżyńskiego za które Roger Anderson zapłacił najwięcej, i tym samym przeznaczył pieniądze na szczytny cel. Wszystkim, którzy przyłączyli się do tej szczytnej inicjatywy, bardzo dziękujemy!

_MG_5544 Eurobuild 2017 Awards 095

Serdecznie dziękujemy organizatorom i uczestnikom gali za znakomita inicjatywę i wsparcie naszych podopiecznych. Dochód z tegorocznej edycji wydarzenia zostanie przeznaczony na dofinansowanie obozu rehabilitacyjnego oraz na zakup sprzętu medycznego.

Relacja z zeszłorocznej akcji  TU.