Od kilku lat w pomoc podopiecznym fundacji zaangażowała się firma SEGRO Poland Sp .z o.o. Od wsparcia finansowego projektów fundacji (zakup sprzętów medycznych, remontu oddziału w Zabrzu, wyjazdu na obóz wakacyjny, Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej) po bezpośrednie zaangażowanie się np. w Chór Prezesów.  W tym roku nasi podopieczni wpół-projektowali również kalendarz Segro na 2018 rok. Tym samym bardzo nas ucieszyła kolejna inicjatywa, której jesteśmy beneficjentem. Wylicytowane właśnie prace, które przygotowały dzieci na potrzeby projektu tego wyjątkowego wydawnictwa.

5 Grudnia 2017 podczas wieczoru wigilijnego zorganizowano aukcję charytatywną z której dochód (ponad 11 tyś.) przeznaczony będzie  na organizację obozu rehabilitacyjnego w 2018 roku.

BARDZO DZIĘKUJEMY!